Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagynom kellene?

Figyelt kérdés
A szitu a következő. A neten kb. egy hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Azonnal megvolt a közös hullámhossz, megtaláltuk a közös pontokat, mentek az egész napos chat-elések. Sajnos talizni nem tudtunk mert be volt gipszelve még a lábam, amit még az első beszélgetés alatt közöltem is vele, h gipszbe vagyok. A lány már az elejétől fogva nagyon bejött nekem, így nem baráti módon közeledtem felé, hanem többet próbáltam nyújtani. Finoman bókoltam, este elköszönés előtt verseket küldtem neki, elvétve reggel mielőtt felkelt szintén egy köszöntő üzivel vártam, h felébredtem és ő volt az első gondolatom stb. Persze mindezt finoman, nem nyomulva, eröltetve. Írta is, h ez neki mind mind nagyon jól esik, majd olyan két hét után már magától írta, h megkedvelt, és örül, h anno ráírtam, és, h a neten egymásra leltünk stb. Szval minden szép és jó volt, közben biztos ami biztos azért egyszer megemlítettem neki, h azért rem tudja, h nem csak barátkozni szeretnék, amit utánna meg is beszéltünk, h ha lekerül a gipsz, akkor talizunk. Na és a gipsz a múlthéten lekerült, már járhatok, persze óvatosan nem futva, ugrálva. És megkérdeztem tőle, h akkor most hétvégén lehetne egy találka. Mire kaptam mindenféle kifogást, és majd, h térjünk vissza rá, mert nem tud biztosat mondani. Mondom ok, hát neki is van magánélete, másfél hétre előre nem mindenki tud tervezni, elfogadom, türelmes leszek. Na és azóta nagyon fura lett. Ha nem írok rá, nem ír, ha ráírok, egyből feljön massenger-re de el se olvassa, nem is ír, van, h negyed órát is, vagy le is lép pár perc múlva és majd egy óra múlva ír. Már nem érdeklődik, max a kötelezők, h h vagyok, milyen volt a napom, de pl. említettem, h megyek moziba haverokkal és még csak meg se kérdezte, h mit nézek, vagy amikor hazaértem, h milyen volt. Meg van, h beszélünk, és közben eltűnik így random fél órákra, amivel még nem is lenne bajom, hisz nem kötöm a gép elé, csak látom, h közben posztol face-n stb. Szval nekem nagyon az van, h ez már csak ilyen kötelező beszélgetést folytat. Szerintetek hagyjam a levesbe őt? Vagy mit csináljak? Nagyon szeretném ha több lenne ebből mint ami, de egyre jobban vesztem el az érdeklődésem az irányába.

2016. nov. 21. 15:01
 1/7 Blade Bone ***** válasza:

Túl rendes vagy. :/ Kicsit szólj már be neki, hogy mi van, kihagy az agyad vagy direkt nem reagálsz az üzimre? :D Vagy kérdezd meg nem fáj e a háta, :D mert valahányszor elfordul és lelép, szúrós tekinteted bizony rajta tartod.


Vagy kommentelj a posztjai alá, hogy Áháá, most aztán lebuktál. :D

2016. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy o megis ugy erzi, h nagyon nyomulsz?
2016. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából holnapra terveztem, h még egyszer rákérdezek a hétvégi randira. Ha akkor is elutasítást kapok, akkor sztem elköszönök, megírom, h nekem ez az egyirányú ismeretség nem pálya, nem tom mi lett vele, és éljen tovább boldogan. Érted ha megint elutasít már mit erölködjek, nem kérdezem meg, h miért olyan amilyen, úgy is mind1 mit válaszol.
2016. nov. 21. 15:23
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es: Normálisan beszélek vele, napi max 1 bókot kap, heti max 2-3 verset, vagy reggeli üzit. Tehát nem napi szinten tolom neki magam mint állat. Átlag csak beszélünk és marhulunk, videókat osztogatunk meg. Illetve csináltuk ezt, mert mióta rákérdeztem a randira több mint két hét beszélgetés után, azóta csinálja ezt.
2016. nov. 21. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyszer rákérdezned de határozottan, hogy mi van most, akar e találkozni vagy sem.
2016. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor én ilyen voltam lányként akkor az azért volt mert mégsem éreztem a fiú iránt semmit és amikor komolyabb lehetett volna a dolog akkor bepánikoltam és inkább halogattam a találkozót vagy nem is nagyon írtam már a fiúnak. De ez nekem már rég volt, 18-20 éves korom körül, azóta kicsit megkomolyodtam és már fair vagyok :D

Kérdezz rá határozottan, hogy akar-e találkozni vagy sem.. akar-e veled még beszélgetni vagy sem mert te most nem tudom mi van és ha nem a válasza akkor hagyd, ne erőltesd.

2016. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. nov. 21. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!