Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szabad függőben hagynom, míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad függőben hagynom, míg mással randizom? Lent

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok.Internetes társkeresésről van szó. Egy hónapja regisztráltam, és most kezd alakulni már egy randi is az egyik szimpatikus férfivel.

Közben még levelezek egy emberrel, aki szintén nagyon szimpatikus, nem akarom lerázni.

Normális, ha csak akkor rázom le, hogyha a végén jól alakulnak a dolgok ezzel az első sráccal?

Egyébként én nem írok rá senkire, most, hogy így van ez a helyzet, ők meg majdnem egyszerre írtak még az elején.


2016. febr. 15. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Te az első pasit választottad,nem lenne korrekt tőled ha utána összejönnél vele mint b tervel mert a terv nem jött össze.
2016. febr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igaz...de még nem találkoztam az elsővel személyesen.

Addig nem tudom eldönteni, míg nem volt személyes találkozás. Bárki bármit állíthat magról, aztán lehet élőben teljesen más.

2016. febr. 15. 01:08
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Ettől függetlenül nem korrekt,beszéld meg vele ha neki megfelel,hogy egy b terv legyen akkor oké,de nekem az egóm nem viselné el.
2016. febr. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van. Megírom, hogy már alakulóban van egy randi. Aztán majd eldönti, utána akar-e folytatást.

Ha nem, akkor így jártam. Ismerkedem mással.

De remélem azért, hogy összejön a dolog a kiszemeltemmel.

2016. febr. 15. 01:42
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Ez volt a legkorrektebb döntés.Sok sikert a randidhoz:)
2016. febr. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerelemben és háborúban mindent szabad.

Össze se tudnám számolni, hány első randim volt netes társkeresőről. Legtöbbször ott be is fejeztük.

Meg volt pár olyan pasi, akivel valami alakult, de nem jött össze.

Nyugi, a pasik is több csajnak írnak. Ha tudnak...

Majd akkor lezárod, ha kialakul valami. Egy,randi nem jelent semmit. Kettő se sokat. Addig kár lenne elrontani mindent. Amíg szingli vagy, ne magyarázkodj. Majd ha "elkeltél", akkor ráérsz mindenkit elüldözni, és törölni magad. ;-)


Sajnos nem egyszerű így normális pasit találni, hidd el: egy pár randi után is ráérsz lerázni.

Nem csalod meg, nem vagy ri.bi, meg ilyen hü.lyeségek. Tapasztalat: nem dőlt még el semmi.

Nyugodtan levelezz és randizz mindkettővel! Annyira kevés a rendes pasi, kár egyet is eldobálni. Viszont csak élőben dől el, mi lesz a dologból. Az is akkor, ha lesz folytatás.


Nyugodtan tojd le, ki tart korrektnek meg ki nem, rajtad kívül úgyse tudja senki, hány pasival levelezgetsz.

2016. febr. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne ismerkedhetnél 1szerre több emberrel? Még nem kötelezted el magad, a második személy nem B terv, egyszerűen csak később bukkant fel. Lehet, h ő lesz a legszimpatikusabb egy randi után.


Akkor lenne B terv, ha elkezdenél járni az elsővel, de őt még mindig játékban tartanád, hagynád, h írogasson, udvaroljon, rajongjon érted,hátha mégsem működik a dolog az elsővel. Aztán lehet, h 0,5-1 év is eltelik így, h talonban tartod a 2. ffit. Na ez durva lenne.

2016. febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehogy megírd. :D Az, hogy randizni fogtok még semmit nem jelent, nekem is volt olyan, hogy másfél hétig mindennap beszélgettünk, mire találkoztunk, de a randi hatalmas csalódás volt mindkettőnknek. Ez olyan, mintha vakrandi lenne, mert az egy dolog, hogy a kép alapján van valami fogalmad arról, hogy hogy néz ki, de 1000 dolog lehet, ami miatt mégsem szimpatikus neked, vagy te nem leszel neki. Majd ha már találkoztatok, és eldöntöttétek, hogy szeretnétek folytatást, akkor ráér megmondani a másiknak. Egyébként meg az is lehet, hogy az első nem is tetszik egyáltalán, a másikkal meg találkozol, és ő lesz álmaid férfija.
2016. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond vagy leszavazhattok nekem az egóm nem viselné el,ha találkozok ha elkezdünk ismerkedni egy lánnyal és valakinek előttem ad egy esélyt másodrangúnak érezném magam és csak azért jött velem össze mert "a"-ról kiderült nem elég jó.
2016. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 schamuelson ***** válasza:

9-esnek és a hasonló véleményen lévők figyelmébe...

Ezzel a logikával az összes olyan jelöltet ki kellene ejteni, akinek korábban már volt valakivel kapcsolata. Hiszen akkor én csak egy B vagy C vagy N terv lehetek neki.

Kérdezőnek: Ha a beszélgetések alapján nem tudod eldönteni, melyik jelölt megfelelőbb partner számodra, akkor mindkettővel találkozz személyesen. (Ha lehet, ne egyszerre. :) ) És nem kell előre az orrukra kötni, nem vagy egyiknek sem barátnője vagy felesége... még.

Mondom ezt férfiként. Ha kiderülne valahogy ez a "turpisság", én azt sem venném a lelkemre ennyire az ismerkedés kezdetén.

Amúgy sok sikert az ismerkedéshez!

2016. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!