Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyirá gáz, hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyirá gáz, hogy több fiúval is randizom?

Figyelt kérdés
tegnap randiztam egy fiúval, ma egy másikkal fogok és pénteken megint egy másikkal
2015. jún. 9. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy még belefér szerintem. De utána legyen egyértelmű, hogy ki esett ki a kosárból, párhuzamosan ne csináld tovább
2015. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi gáz nincs. De itt ugyanezt kérdezte fordított felállásban egy fiú.

Ha van türelmed, olvasd el mit kapott.

2015. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom te is fiú vagy... Mert a lányokra nem jelemző.
2015. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek olyan nőt, aki minden estére szervez egy randit. Meghívatja magát egy jó étterembe. Másnap meg mással, aztán meg megint mással. Egész jól elvan.
2015. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most még nincs gáz, hogy nem tudnak egymásról.Ahogy haladtok előre, egyre inkább sürgős lesz az , hogy válassz.

Dönts jól, de ne kapkodj el semmit, jól fontold meg. :)

2015. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok nő csinálja ezt. Semmi különös. Én rögtön kiszúrom az ilyent.
2015. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Amikor munkát keresel is több helyre adod be a jelentkezésed egyszerre. Itt csak annyi a különbség, hogy neked is van beleszólásod, végül ki marad. Csak igen, ezt egy-két randinál tovább nem kéne húzni, gyorsan ki kéne találni, ki lesz a választottad.
2015. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Haaat, ez nalam gaz lenne. Nem birom az ilyen noket.
2015. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-esnél az igazság.

Amìg csak randi, ismerkedés, addig nem gond. De ha az egyikkel jobban belemélyülsz a dolgokba, a többit le kell építeni.

2015. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!