Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS! Kisegítene valaki sürgőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Kisegítene valaki sürgősen tanácsokkal? Nem tudok megnyílni és félénk vagyok ha randizom azzal a sráccal aki tetszik nekem, hogy győzzem ezt le?

Figyelt kérdés

Elmúlik majd magától,ha közelebb kerülünk egymáshoz? Volt még valaki így? Hogyan győzte ezt le?

Megismertem egy fiút, 2x találkoztunk. Csak ketten voltunk,sétáltunk,beszélgettünk és egyszer megölelt.

Ma délután is fogunk találkozni,de én már előre félek,hogy mi lesz...megint túl visszahúzódó leszek.

Én alapból olyan vagyok,csak a közeli barátaimmal tudok teljesen felszabadulni,de velük teljesen.El kell telnie egy bizonyos időnek...

Folyton azon agyalok,hogy vajon mit gondol rólam,amiért keveset beszélek,félek,hogy már most megun és nem keltem fel az érdeklődését.

De biztosan tetszem neki,ha már harmadik randira is elhívott s elmondása szerint nagyon várja.

Hozok fel témákat, kérdezősködök róla, ilyenkor sokáig elmesél valamit.Viccelődni is szoktunk,általában ő kezdi, humoros és mindig nevetek a viccein mert tényleg nagyon meg tud nevettetni, én nem ismerek annyi viccet,viszont van humorérzékem és nem sértődök fel akármin...Elmondom a véleményem a dolgokról,viszont velem nem történt annyi minden(kirándulás stb)amiről sokat tudnék mesélni...Szerintetek ez mennyire baj? Mások véleménye alapján aranyos és kedves vagyok ,mégis ezek a dolgok miatt folyton agyalok és rágódok...

Milyen tippjeitek vannak,hogyan oldódjak fel egy kicsit? Remélem vannak még az oldalon normális és segítőkész emberek,akik segítenek nekem! 18L


2014. szept. 30. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ne sétálni menjetek, hanem üljetek be valahova egyet borozni, sörözni. Kicsit hat majd az alkohol és könnyebb lesz! Persze nem leinni magad a sárga földig, hanem mikor már érzed, hogy elég akkor elég! Menni fog és az is lehet, hogy melléd ül aztán a többi a ti dolgotok :)
2014. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, elmúlik ha már közelebb kerültök. Gyakorolj sokat tükör előtt, gondolj ki pár dolgot előre, hogy mit fogsz neki mondani, vagy mit akarsz kérdezni.
2014. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 szerintem ez annyira gáz :)

Szerintem az a legjobb, ha nem tervezed meg előre, lesz ami lesz!

2014. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Neked nem kell semmiért sem izgulnod, csak BÍZZ A SRÁCBAN. Hagyd rá magad, majd ő tudni fogja, hogy mit és mikor tegyen.

Ha az előző két randi is jó volt, és akar egy harmadikat is, akkor már biztos, hogy jó pályán vagy.

2014. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 csabika1971 ***** válasza:

#1. Igazat mondott ha fesztelen randit akarsz, üljetek be valahova sörözni. Vagy éppen amit szeretsz, csak valami alkoholos tartalmú legyen és ne szódavíz.

Túlzásba nem kell vinni, csak szolidan.

És meglátod tényleg jó buli lesz. És utána már egyből közvetlenebbül is tudsz majd vele szemben viselkedni.

2014. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

És az nem ciki, ha mindig ő irányít? Vagy látja,hogy kicsit félénkebb vagyok?

2014. szept. 30. 13:55
 7/9 csabika1971 ***** válasza:

Ez csak rajta múlik, én biztosan nem bánnám csípem a félénkebb csajokat.

De egy jó tanács amit fogadj meg és harcolj is érte ha kell: Az ágyban mindig te légy a főnök, és mond is el nyíltan az aktualitásodnak mit szeretnél. Ott tényleg győzd le a félénkséget, mert abban az esetben már nem nyerő!

2014. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha eljutunk odáig,akkor már biztos nem lesz probléma.

Egy hosszú kapcsolatom volt idáig, és olyan téren mindig én voltam az aki 'vezet' sőt aki többször akarta,mint a fiú...

2014. szept. 30. 14:54
 9/9 csabika1971 ***** válasza:
Ha az pasi nem jönne be, azonnal keres meg...
2014. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!