Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adjak neki teret, és jegeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki teret, és jegeljem a dolgot egy ideig vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam hosszú barátság után már komolyabban érdekel. Az a helyzet, hogy ez már kölcsönös, amivel "csak" annyi a probléma, hogy ő egyébként boldog a barátjával. Ez a dolog nyár vége után alakult ki közöttünk és pénteken voltunk egy házibuliban, ahol beszéltem vele sokat és igazából itt lett teljesen tiszta, hogy szerintem én már régebb óta tetszettem neki, mint ő nekem. Szóval ahogy már írtam a dolog kölcsönös de ő most elég szarul érzi magát, mert nem tudja mit csináljon ezzel a helyzettel (gondolom értitek). A kérdésem arra irányul, hogy én hogyan álljak most hozzá ehhez, és mit (mit ne) csináljak ha ebből szeretnék valamit, szóval elsősorban ebben szeretném a segítségeteket kérni. 17f

2014. szept. 28. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem szakít a barátjával,addig ő neked tabu!
2014. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, hogy tabu, mert tudom mennyire tud fájni az ilyesmi. Eszembe sem jutott, hogy így rányomuljak meg "elhódítsam". Egyszerűen csak egy nyári végi bulin kiderült, hogy így érzünk egymás iránt és nem tudom mit kezdjek ezzel.. Egyáltalán ne beszéljek vele? Vagy igen, és ezt a dolgot meg haggyam a levegőben lógni? Nem nagyon tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel.
2014. szept. 28. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!