Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most jegeljem inkább a dolgot?...

Most jegeljem inkább a dolgot? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vissza szeretném szerezni az exemet. Ez volt az egyik tervem a nyárra a meló meg a tanulás mellett. Én hagytam el és tudom hogy még szeret,vagyis szerintem még lehetne valami újra. Viszont van 1 bibi,sőt a héten jött egy újabb. Szóval már 2 igazából. Az egyik probléma,hogy van valakije, de az apjátol tudom,hogy csak szex miatt és simán visszaszerezhetném. A másik probléma,hogy a napokban halt meg a nagymamája,akinél az elmúlt években lakott az egyetemi időszakban. Úgyhogy nagyon közel állt hozzá. Nem tudom most mit tegyek. Azóta nem beszéltem vele. Szegény épp gyászol és kicsit lelkiismeret furdalásom támadt,hogy én közben elcsábítani készülök. Az meg olyan fura lenne ha a "csaja" is meg én is vigasztalnank...az azért feltűnő lenne. És jelenleg nem tudom mondhatok-e neki olyat hogy elölről kezdhetnénk. Lehet kicsit sok lenne neki ez így...

2014. júl. 9. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kicsit beszélőviszonyban vagytok vagy valami hasonlóban akkor csak mondd neki hogy sajnálod, és hogy számíthat rád, ennyi szerintem belefér. A reakcióból majd úgyis látod hogy áll most hozzád. :/
2014. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!