Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? 10. -es vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eveliin0411 kérdése:

Mit tegyek? 10. -es vagyok és tetszik az egyik fiu osztálytársam

Figyelt kérdés

Mikor elkezdődött az Iskola akkor találkoztam (E.) Vel elöször

Első pillanatban beleszerettem és mostanában kezdtem észre venni hogy ő is sokszor bámul engem..:) és általában hosszabb ideig.. beküldtem a sulirádióba azt a dalt ami a kedvence, (mert facebookon mikor beszéltünk mondta) aztán ezen a héten ő is beküldte gondolom mert leginkább csak ő ismerte..

Mit tegyek vagy hogy mondjam el neki hogy tettszik vagy hogy hívjam fel magara a figyelmét (amúgy nekem meg van a telefon száma de neki nincs meg az enyém) :)

Segítsetek!!!!!



2014. szept. 28. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat (mind face-en mind élőben), ismerd meg és közben ismertesd meg magad te is vele... Hívd el valahova sétálni (legyetek együtt úgy hogy csak ti vagytok)... Ha ennyi figyelmet kap tőled horogra fog akadni, ha pedig nem akkor pihentesd az elképzelést inkább :)
2014. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké,de ha elhivom valahova nem gondolja mindjárt egyből hogy tetszik nekem,és mit tegyek akkor ha visszafele ez nm így van?
2014. szept. 29. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!