Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szabad függőben hagynom, míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad függőben hagynom, míg mással randizom? Lent

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok.Internetes társkeresésről van szó. Egy hónapja regisztráltam, és most kezd alakulni már egy randi is az egyik szimpatikus férfivel.

Közben még levelezek egy emberrel, aki szintén nagyon szimpatikus, nem akarom lerázni.

Normális, ha csak akkor rázom le, hogyha a végén jól alakulnak a dolgok ezzel az első sráccal?

Egyébként én nem írok rá senkire, most, hogy így van ez a helyzet, ők meg majdnem egyszerre írtak még az elején.


2016. febr. 15. 01:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Úgy döntöttem, nem mondom el. Hiszen teljesen igaz, még csak egy találkozás sem volt. Teljesen felesleges info lenne. Ha meg összejövök valamelyikükkel akkor alap, hogy a többit hagyom.

2016. febr. 15. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!