Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még ebből valami? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből valami? Vagy hagynom kellene? Nagyon csalódott vagyok

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok a fiú(férfi?) 21 éves.Áprilisban ismerkedtünk meg mindkettőnk 2 éves kapcsolata majdnem egy éve ért véget.Abszolút nem az a fajta lány vagyok akinek mindegy,hogy ki csak legyen amikor a barátommal szétmentünk inkább küszködtem egyedül minthogy egy divat kapcsolatba meneküljek csak azért mert összetörtem és magányos vagyok. De ez a fiú más volt. A volt kapcsolatom tönkretett abszolút nem kaptam szeretet,törődést mindenki azt várta,hogy vége legyen. Ez a srác mindent megmutatott nekem, törődött velem és a fél családom már ismerte. Kézen fogva jártunk mindenhová.


Aztán egyre többen jöttek nekem azzal,hogy eléggé fűzi a lányokat, figyeljek oda mert csalódás lesz a vége. Jeleztem neki a héten,hogy bánt a dolog és idegesít,hogy mással is ezt csinálja mert visszahallom a dolgokat. Kijelentette,hogy mi nem járunk nem vagyunk együtt ő nem szerelmes és nem akar kapcsolatot.Otthagytam ,de utánam jött. Megalázva és átverve érzem magam mert nem egyszer feltettem neki ezt a kérdést,hogy komolyan vesz-e és mindig mondta,hogy teljesen és nem akar engem megbántani. Vagy elfogadom,hogy más lányokhoz is másképp áll vagy akkor azt mondom,hogy nem kell és ő tiszteletben tartja de nem csinálna a hátam mögött semmit még így sem. Abban maradtunk,hogy alszok rá egyet szájrapuszival váltunk el de második napja,hogy nem beszéltünk mert nem keres.


Barátnőim kérdezték tőle tegnapi buliban,hogy hol vagyok annyit mondott,hogy hosszú és nem mondja el mert megígérte nekem,hogy senkinek nem fogja de mosolyszünet van.


Érdemes még foglalkoznom ezzel vagy hagyjam?



2016. jún. 30. 20:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy normális,hogy ennyi idő alatt nem alakult ki benne a szerelem? És ,hogy nem kellene más lányra nyomulni mert én vagyok?
2016. jún. 30. 20:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd! Nem egyezik az ertekrendetek.
2016. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Nem egyezik az ertekrendetek."

Az enyhe kifejezés.

2016. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hagyd, minek szenvednél egy ilyen "kapcsolatban"? 19 vagy, még annyi fiút találhatsz, amennyit akarsz.
2016. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 hónap után nem szerelmes, ami egy dolog, de másokat fűz és te még komolyan gondolkodsz azon, hogy ne szakíts vele? Ember...
2016. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fog még keresni szerintetek?
2016. jún. 30. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nekem fel megoldas nem eleg,a megunt Kedves szerepet en nem jatszom el,meg toled se kell nekeeeeem".


Tok mindegy h keres v nem,hogy elfelejt v cicazik meg egy kicsit,ahogyan fogalmazol egy kifejezetten ertelmes lanynak tunsz,nem ezt erdemled.

Rabolod a sajat draga idodet egy ilyen b a l f * s s z a l,a szerelem nem mindig jon rogton de a gerincesseg/telenseg mar most kibukott nala.Lepj gyorsan tovabb,mielott meg jobban megegeted magad.

2016. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek igaza van aki válaszolt: hagyd a srácot, tipikus esete, hogy nem szerelmes és nem is lesz. Ezért tök felesleges vele foglalkoznod. És ahogy valaki mondta az előttem szólók közül: tök mindegy, hogy fog-e keresni, akkor sem fog szeretni Téged, jobbat érdemelsz!
2016. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg ne foglalkozz ezzel a fiúval. Nem tisztel, megaláz, nyilvánosan. Ennyit ér az önbecsülésed? Ha keresni fog, megbocsátod neki, hogy melletted más lányokat is fűz?

Végérvényesen töröld ki az életedből, minél gyorsabban, annál hamarabb túl leszel rajta. Sosem leszel boldog egy ilyen alakkal.

Ha keres, ignoráld, jöhet bármilyen mézes mázos szöveggel.

2016. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!