Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munka helyemen van egy nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka helyemen van egy nő aki mindig figyel. Szerintem be jövök. Csak az a baj hogy eléggé béna vagyok az ismerkedésbe. Sose ment nekem.Nem is merek kezdeményezni Lehet hogy hagynom kellene? Szerintem beégnék ha oda megyek hozzá.Mit kell mondani?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, ne akarj rögtön ismerkedni, csak menj oda, szólítsd meg valami teljesen általánossal. Ha jól megy a beszélgetés, felvetheted a végén, hogy folytathatnátok pl. munka után egy kávé mellett. Ha nem érzed alkalmasnak a helyzetet, akkor meg majd legközelebb.
2020. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először csak beszélgess vele, érdeklődj, ha megvan a szimpátia mehet a meghívás.
2020. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig ugyanazt az utat választod, azaz elkerülés, akkor sehol sem fogsz tartani. Holnap akármilyen szöveggel is, de közeledj hozzá. Jobb, ha munkatémával kezded, a többi alakul majd.
2020. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg persze, de azért készülj fel arra is, hogy lehet, hogy a harmadik mondatában megemlíti majd a barátját... vagy a vőlegényét.
2020. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzőek is írták, ne görcsösen akarj udvarolni, hanem csak beszélgessetek. Kezdetben akár teljesen általános dolgokról.

De azért készülj fel arra is, hogy attól, hogy "figyel", még nem biztos, hogy akar tőled valamit. Én is időnként megnézek valakit, mert szokatlan vagy fura, vagy épp pont ilyen inge van a páromnak... stb. :D

2020. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ia volt olyan h figyelt, aztan leszolitottam es kiderult h van ferje. Persze attol mèg lehet nyomulni es akár mèg ossze os johet egy legyott
2020. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!