Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönétek egy olyannal, akinek csak 8 általánosa van?

Figyelt kérdés

26 éves, így sikerült neki... nem érdekelte a tanulás egyáltalán akkor, és a családdal is voltak problémái.


Külön él a szüleitől, igaz egyszerű betanított munkát végez, de jó a fizetése, vidéken 250.000-300.000 ft között.


A jövőben szeretne valami szakmát csinálni, esetleg érettségit, és utána még továbbtanulni, de még mindig nem tudja mi az, amit igazán szeretne, viszont azzal tisztában van, hogy nem maradhat ez így sokáig, hiszen ha elveszíti a munkahelyét, akkor még egy ilyen jó munkahelyet nem talál 8 általánossal (ami fizetésben is jó, és a munka is könnyű). És nyilván valami szakmának, végzettségnek azért kell hogy legyen az embernek, ezt tudja jól, és zavarja is ez a dolog nagyon.


Mindemelett angolul elég jól beszél, és nemrég B2-es nyelvvizsgát tett.


Tehát a 8 általános nálatok kizáró ok lenne?



Köszönöm.


2021. jún. 12. 12:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#7

Ebben egyetértek, és igazad van, én is ezt tapasztalom.

Tehát akkor az egyetem befejezése után lesz esélye csak az illetőnek a lányoknál. Rendben, átadom neki (az egyik barátomról van szó).

Köszönöm a segítséget.

2021. jún. 12. 13:28
 12/25 anonim ***** válasza:
72%

Én igen

Nem túl jó családban nőttem fel, konkrétan le se szartak

Felsőben nálam elszabadult a pokol. Suli helyett koncertekre meg fesztiválokra jártam. Nagy rocker korszakom van, állandóan lógtam, ittunk. Én 10.es voltam amikor ott hagytam a sulit és csak buliztam, lógtam.

19 voltam amikor már normálisan dolgoztam és elkezdtem elvégezni jó pár OKJ-és képzést.

Azóta ugyanolyan normális életet élek, jól kereső állásom van.

A párom 8.ban hagyta ott a sulit.

El kezdte a középsulit aztán azt is ott hagyta.

Ő is elment egy eléggé rossz irányban főleg a családi körülmények miatt.

Ettől függetlenül is mindig jól kereső munkája volt.

Egyikünk sem hülye vagy tanulatlan, lusták voltunk és nem tanultunk. Minden más fontosabb volt.

29/N

2021. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

11, Nem kell neki ilyet mondani.

Simán lehet barátnője, ha egyébként rendben van a személyisége. A leírásod alapján nem egy mihaszna ember benyomását kelti, aki csak úgy "van", beletörődve az életbe. Van célja, menjen csinálja.

Talán ebben az országban mindenki orvos meg sztárügyvéd, több diplomás atomfizikus?

Ugyan...

2021. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Talán ebben az országban mindenki orvos meg sztárügyvéd, több diplomás atomfizikus?


Igen, ezen az oldalon az a tapasztalatom, hogy igen.

2021. jún. 12. 13:48
 15/25 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, mivel idáig érződik a sértődöttség belőled, nyilván nem egy barátodról van szó, hanem rólad. De ez mindegy is.

Egyáltalán nem alap feltétel a diploma, ha neki is megfelel bolti eladó vagy műkörmös lány. De ne akadjon ki, ha a diplomás nők nem akarnak vele ismerkedni. Ez nem azért van, mert ő rossz ember, hanem mert másképp gondolkodnak, máshol tartanak az életben. Tehát meg kell keresnie a célközönséget és igen, legalább egy szakmunkás vizsgát nem árt letenni, de még ez sem előfeltétel. A lényeg, hogy semmit ne azért csináljon, hogy a nőknek mi kell vagy nem kell, hanem azért mert neki van rá igénye.

2021. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj ki az életbe és zárd be ezt az oldalt. :D


Különben olyan unalmas már ez a "diplomas-nem diplomás" dolog.


Mert egy diplomás az valami rendkívüli nagy erény? Rengeteg diplomás van már manapság.

Én egyébként tisztelem, becsülöm, ha valakinek van igénye a tanulásra. Egy nehéz szak elvégzése kiváltképp jó dolog. Pl egy állatorvosi. Sosem tudnám megcsinálni.

De ettől még ne szálljunk már el magunktól.

Jártam egyetemre. Amit leművelnek egymással a különféle szakok, mert az egyik éppen többre tartja magát a másiknál, az valami siralom.

Szociális munkát tanultam. Abba az épületbe tettek minket, ahol a leendő ügyvédek is tanultak. Azt a lenézést...

Ha ez így megy, akkor inkább szeretnék magam mellé egy ezermester kőművest, akibe szorult némi empátia, mint valakit, aki nagyon sok jogszabályt tud, és okos, de kb ennyi az erénye.

Nyilván nem minden ügyvédre/ diplomásra igaz ez. Remélem nem lesz kiforgatva a mondandóm.


Az meg, hogy valaki 26 évesen kezd el újra tanulni, hát na bumm. Nekem inkább az a lényeg, hogy legyen benne egy elszántság a fejlődésre.

Én 30 vagyok, szeptembertől szeretnék újra tanulni. A munkám mellett nyilván.

2021. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapjáraton jó a világ nézete és nem hülye (tehát nem azért van neki ennyi mert csak ennyire jéoes, hanem egyéb okok miatt) akkor lehet róla szó. Nekem nem kizáró ok, ha valakinek nincs diplomája, de fontos számomra a művelt és intelligens partner, akinek nem beszűkül a látóköre és tudok vele sok témáról beszélgetni.
2021. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ha megszerzi az érettségit akkor mèg szóba állok vele. sose késő tovább tanulni!


27/N

2021. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
Majd ha felnőtt, és eldöntötte, hogy befejezi a gyerekeskedést, és megcsinál végre egy olyan dolgot, ami manapság már a min. elvárás :/ Addig számomra szóba se jöhet.
2021. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Kedves #19 !


És ha mondjuk csak egy szakmát csinál mert abban találja meg "önmagát" akkor már szóba jöhet számodra? Vagy feltétlenül érettségi + BA diploma kell?

2021. jún. 12. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!