Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönéttek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönéttek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal. Elég jól alakult minden, csók is volt már. Őszintén bevallotta, saját szavajárása szerint nem akar zsákbamacskát árulni, azért lett vége az utolsó kapcsolatának, mert felpofozta a srácot. Amúgy már túl van az exén. Nekem ő lenne az első, így, ha már ilyen őszinték vagyunk, elmondtam, hogy én meg szűz vagyok. Ennek örült nagyon. A lány 22 én meg 20 vagyok.

#ismerkedés #pofon #megrémülés
2017. aug. 2. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik az őszintesége.

Nem hazudok, én lány vagyok, de ennyiből s ejót, de se rosszat nem tudok mondani. Őszinte, ezt meg kell hagyni. És a pofonnak 1000oka lehet. Azért nem félholtra verte a barátját :D

2017. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért pofozta fel?


Amúgy meg az a lényeg, hogy neked belefér-e. Komolyan az alapján fogsz dönteni, hogy az itteni válaszolók mit írnak?

2017. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez önmagában nem lenne akadály, de ha velem is elkezdene agresszívan, erőszakosan viselkedni, nem jutnánk el a pofonig, mert még előtte otthagynám.


F

2017. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ettől még nyugodtan összejöhetsz vele. Lehet, hogy a srác volt akkora gyökér, hogy nem bírta már türtőztetni magát. :) Ha valóban erőszakos lenne, majd otthagyod, elvégre ez még nem házasság. Max búcsúzóul téged is elkalapál a végén, de szerintem ennyit kockáztathatsz. :)
2017. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, fordított helyzetben mindenki azt írná, hogy "Dehogyis! Agresszív állat, megint meg fogja tenni!"
2017. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
5-ös: El szeretném kerülni a kettős mérce vádját, de férfiként úgy gondolom, hogy a kettő nem ugyanaz. Persze ismerni kéne a körülményeket is.
2017. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, bár nekem "magas szintű" elvárásaim vannak.
2017. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, úgyhogy biztosan máshogyan szemlélem a dolgokat, de azért leírom a véleményem. Az nyilván egy pozitív dolog, ha az ember őszinte, nem hazudozik össze-vissza, nem kertel stb., de nekem az furcsa lenne, ha már a legelején ilyen információkkal kezdené a randi partnerem....Szerintem ez túl személyes és nem érteném, hogy ehhez nekem mi közöm van vagy miért olyan fontos ezt a legelején tisztázni. Nyilván lehetnek olyan dolgok, amiket érdemes már az ismerkedés kezdetén megbeszélni, most csak durvább dolgok jutnak eszembe pl. egy bizonyos kor felett ott a gyerekvállalás kérdése, ha mondjuk az egyik fél meddő, akkor jobb ezt az elején tisztázni, míg ha már a kapcsolatban derül ki a másik fél számára, akkor átverve is érezheti magát vagy mintha elvesztegette volna az idejét stb. Ugyanakkor ezt én nem érzem olyan fontos információnak....Természetesen véleményem van róla, nem szép dolog, én mindig azt az elvet vallottam, hogy erőszakkal nem lehet megoldani semmit és nemtől függetlenül nem bántunk senkit, de ettől függetlenül történnek ilyenek.... Ha ezt így bejelentené, akkor nem tudnék másra gondolni csak arra, hogy ő ilyen, neki ilyen a természete....ez a mondat kb. úgy hangzik, mintha valami figyelmeztetés lenne, hogy ő ilyen és erre készülj fel.... Mert van olyan, hogy valaki felhúzza magát valamin, ideges lesz és akár egy veszekedés során elcsattan egy pofon (ezt sem tartom normálisnak, de az ember nem mindig tud uralkodni az érzelmein), de más az mikor valakinek kb. dühkezelési problémái vannak és mindent csak erőszakkal tud elintézni.... Most nyilván ennyiből nem lehet kikövetkeztetni, hogy most ő ezzel konkrétan mit akart vagy miért tartotta fontosnak, és én sem akadnék ki ezen, nem dobnám ki emiatt csak nekem ez így kicsit furcsa lenne. Ugyanakkor nem ebből kell kiindulni, ha szimpatikus és jól érzed vele magad, akkor adj neki egy esélyt és majd eldől, hogy mi lesz ebből a kapcsolatból :)
2017. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Én is pofoztam már fel nem egy exem, pedig nem vagyok egy agresszív állat, és nálam jobban nem sok emberrel lehet leülni megbeszélni bármit.


Csak tudod, mikor a másik a pofádba hazudik úgy, hogy előtte elmondod neki, hogy nem lesz semmi baj, csak legyen őszinte és megoldjuk, vagy mikor megszorítja a torkod, vagy a karod úgy, hogy belilul, vagy ha meg akarnál vele beszélni valamit, de ignorál és/vagy folyamatosan fújja a magáét, szóhoz sem engedve, mert te vagy a buta nő, akkor választhatsz, hogy levágsz neki egy hatalmasat, vagy egyszerűen kilökdösöd ajtón kívülre és rávágod az ajtót.

21L

2017. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Ki kell, hogy ábrándítsalak, de, rengeteg ember van, akivel nálad jobban le lehet ülni megbeszélni bármit. A párválasztásodat meg a sekélyes önismeretednek köszönd, senki nem mondta, hogy ilyen srácokkal kell összejönnöd.
2017. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!