Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért végződik minden lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért végződik minden lánnyal való ismerkedés azzal, hogy többet nem írnak vissza?

Figyelt kérdés

mindig. Pedig odáig is eljutottunk velük, hogy facebook-ra is felvettük egymást.


A: már meg is lett volna a találkozó helyszíne, meg a hétvége is, csak nem volt jó neki. Egyszercsak "Szia! Egyelőre még hagyjuk ezt a találkozást". Kérdem mi a gond, válasz: "megszűnt a munkahelyem".


B: szintén megy a beszélgetés, aztán nem válaszol 3 napig, ismét írok, válasz: "ne haragudj de nem biztos hogy ez össze fog jönni. Látom hogy te keresel, én jelenleg nem rendelkezem megfelelő idővel hogy visszairjak vagy egyáltalan a maganeletemmel foglalkozzak. Szomoru hogy ez van de most igy alakult."


pedig mindössze néhány sor irogatás volt. Akárhogy nézem, olvasom, nem látom az okot, hogy miért veszítettem el az érdeklődésemet. Ilyenkor ti lányok mire gondoltok, vagy mit éreztek?

És nem, nem pasik szokásos véleményét kérdem "mertNemVagyAlfa", csak nőket kérdezek.


2017. júl. 27. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A. Nem jössz be nekik és végül rávették magukat, hogy ne hülyítsenek tovább.


B. Csak szórakoztak veled.


C. Valóban az van, amit írtak.


D. Te mondasz valami olyasmit, amitől rögtön fel kell venni a nyúlcipőt.

2017. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen nem jössz be nekik vagy külsőre vagy belsőre és így ráznak le nem akarnak megbántani
2017. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
akkor miért kezdődött el a beszélgetés? Akkor miért jöttem be?
2017. júl. 27. 12:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy kiderüljön kellesz-e vagy nem...muszáj beszélgetni nem gondolod?
2017. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Szórakoznak, 20-on éveseknél elég gyakori, csak az egojukat akarják boostolni.

Mi egy lánnyal jót chateltünk, már randit beszéltünk, de nem volt neki jó, mert vizsgázott (tényleg vizsgaidőszak volt), aztán a következő héten megint nem jó, mert vizsgázott megint... Aztán utána már nem is válaszolt.

Majd 1 év múlva, egy FB csoportban lájkolta a hozzászólásomat pár ember, és feltűnt egy nagyon ismerős profilkép a lájkolók közt (nem tudtam addig a teljes nevét, mert társkeresőn írogattunk).

Írok neki, hogy ez egy véletlen, hogy lájkolt egy olyan hozzászólásomat ami nem lájk kompatibilis, és emlékszik-e rám? Mire azt válaszolta, hogy nem véletlen, és bizony emlékszik. Megkérdeztem, hogy miért tűnt el, azért mert mégsem tetszettem neki? "Dehogy is, nem azért, hanem munka, és egyetem együtt, nem volt semmire se időm", pár üzenetváltás, aztán megint nem válaszolt többé. De az FB profilján látni, hogy annyira nincs most elfoglalva, mert ott a szelfi a barátnővel a volt-ra vonatozás közben :)

2017. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne szexuális jellegű kérdést feltenni vagy celozgatni.
2017. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Shaddark ***** válasza:

Hát, az is lehet hogy csak simán lassú voltál.

A legtöbb szingli több lehetséges partnerrel levelezik, és ha valamelyik bejön akkor a többit hanyagolja míg ki nem derül. Persze nem fog visszautasítani mert mi van ha mégse jön be a másik, ezért kifogások jönnek.


Szerintem ez normális és érthető is, én is így csináltam szingli koromban.


Ha rám hallgatsz pár sor után adj randi időpontot, aztán úgyis élőben dől el hogy bejöttök-e egymásnak.

Levelezgetni meg csetelni csak unalmadban...


-Én mondjuk férfi vagyok... De mentségemre szól hogy nem alfáztam :)

2017. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Én most őszinte leszek, mert nem vagyok büszke rá, de én is csináltam ilyet, mint ezek a lányok.

Azt írod, eljuttok odáig, hogy fölveszitek egymást facebookra, aztán nemsokára megszakad a dolog.

Én akkor csináltam ezt tizenévesen, amikor felvett a srác és megláttam a profilképét, ami alapján nagyon nem tetszett az illető.

Tudom, hogy nem korrekt dolog, azért írtam le, mert sajnos ez az igazság.

21/L

2017. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Van jobb dolguk is ,mint hogy neked írjanak..ez ilyen lekoptatós szöveg! Mondjuk az elsőt meg tudom érteni,egy ideig nekem sem volt munkahelyem és emiatt senkivel nem akartam beszélni..szóval az lehet hogy igaz!

De biztosan nem keltetted fel különösebben az érdeklődésüket,ha csak egyik percről a màsikra lepattintottak téged!


23/l

2017. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a popszakma. Én is ennek iszom a levét, sose jön össze semmi.
2017. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!