Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetnék ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Aki

-csendesebb,

-nem csak a szex basz@s érdekli

-nem kavarog mással

-nem külső alapján ítél

-alacsony

-nem lesz szerelmes egy nap alatt

Vannak még ilyen lányok?

Bulikban biztos nem.

Én is csendesebb vagyok és így elég nehezen ismerkedek. Mellé még alacsony is.


2017. júl. 20. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

S mégis mit tudnál nyújtani egy ilyen lánynak?

Mármint nem is mutattál semmi csillogtatót a belsődből ha már a külsőt ne vegye figyelembe.

Ideírt egy fiú, aki elkeseredett, mindenkit egy kalap alá von, erősen önbizalomhiányos a magassága miatt és ha ez nem volna elég ez picit sem vágygerjesztő.. inkább csak púp lennél egy normális lány hátán.


Bocsi, de a lányok nem egy nyafogó önbizalomhiányos pisisre vágynak. Nem feltétlenül kell bulizósnak vagy a helyi nagymenőnek lenned de azért legyen már tartásod.

Emellett ez a pesszimista hozzáállás sem nyerő.

2017. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló nagyon jól leírta. Nem tartozik neked a világ egy barátnővel. Miért kéred számon?
2017. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jézus. Csak azt kérdeztem hol ismerkedhetnék ilyen emberekkel. Nem vagyok búbánatos meg semmi ilyesmi.
2017. júl. 20. 23:43
 4/11 anonim ***** válasza:
A válasz egyértelmű. Bárhol, csak felsorolták már neked, hogy miért is nem sikerül annak ellenére, hogy tényleg bárhol találhatsz ilyen lányt!
2017. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg kicsit pesszimistán fogalmaztam meg, de nem vagyok emós. Az nem emós, hanem emo! Én akkó is úgy mondom, hogy emós. Ja azt kifelejtettem, hogy crazy vagyok. :D
2017. júl. 21. 00:12
 6/11 anonim válasza:
Nem vagy az. Butus vagy. És magadat alázod. :)
2017. júl. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szinte sehol kb. de én veled vagyok báttya 😂😂😉
2017. júl. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Tudod vannak még ilyen lányok csak hát nem igazán veszik észre őket mert kb mindenkonek a külső a fontosabb. Amugy könyvtár, amikor ezt a kérdést teszitek fel akkor az első ami az eszembe jut az a könyvtár Xd. Meg az utcán, meg nem tudom, ilyen helyeken. Templom, vagy facebook csoportok, itt most nem a konkrét társkeresős csoportra gondolok hanem pl a hobbidnak megfelelőre és ltt lehetne ismerkedni.

L

2017. júl. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy tényleg bárhol, csak keresni kellene.
2017. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Templom, könyvtár kilőve. Amúgy nekem is az ugrik be először, de a facebook csoportok jó ötlet.
2017. júl. 22. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!