Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönétek egy olyannal, akinek csak 8 általánosa van?

Figyelt kérdés

26 éves, így sikerült neki... nem érdekelte a tanulás egyáltalán akkor, és a családdal is voltak problémái.


Külön él a szüleitől, igaz egyszerű betanított munkát végez, de jó a fizetése, vidéken 250.000-300.000 ft között.


A jövőben szeretne valami szakmát csinálni, esetleg érettségit, és utána még továbbtanulni, de még mindig nem tudja mi az, amit igazán szeretne, viszont azzal tisztában van, hogy nem maradhat ez így sokáig, hiszen ha elveszíti a munkahelyét, akkor még egy ilyen jó munkahelyet nem talál 8 általánossal (ami fizetésben is jó, és a munka is könnyű). És nyilván valami szakmának, végzettségnek azért kell hogy legyen az embernek, ezt tudja jól, és zavarja is ez a dolog nagyon.


Mindemelett angolul elég jól beszél, és nemrég B2-es nyelvvizsgát tett.


Tehát a 8 általános nálatok kizáró ok lenne?



Köszönöm.


2021. jún. 12. 12:42
A kérdező szavazást indított:
Lehet róla szó, ha tetszik
Kizárt
43 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
csak akkor, ha van benne igény a fejlődésre.
2021. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm és ha befejezte a szakmáját vagy megszerezte a diplomáját, utána lehet esélye?
2021. jún. 12. 13:03
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Össze. Kit érdekel milyen meg hány iskolája van? Nem ettől ember és férfi valaki. Nekem érettségim van meg egy felsőfokú szakképzésem. És? Ettől több vagyok egy 8 általánososnál? Nem. A középiskolában tanultaknak a 90 %-ára nem emlékszem... Ahogy mások sem. A felsőfokú szakképzésem csupa puskázással lett meg, ahogy amúgy az érettségim is. A matekot a tanárom hozta fel nekem kettesre, amikor javította, az angolt meg az egyik osztálytársam súgta le nekem az írásbelit. Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki milyen okos vagy intelligens. Nem az iskola tesz alkalmassá a párkapcsolatra.
2021. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Van, aki igen, más nem.
2021. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
Én nem, nem hiszem, hogy sok beszédtémánk lenne. De van akinek ez nem kizáró ok, nem maradsz egyedül.
2021. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de ezt a beszédtémát nem értem.


Ha az egyikötök ügyvéd, a másikotok orvos, akkor milyen közös beszédtéma van?


Ha az egyiknek 8 általánosa van, a másiknak meg jogi diplomája, viszont a közös hobbi a filmek, sorozatok, zene, akkor máris van beszédtéma...

2021. jún. 12. 13:16
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Maradjunk annyiban, hogy egy egyetemi végzettségű ember (jó esetben, sajnos nem mindig) azért másképp beszél, beszélget dolgokról, akár filmekről és könyvekről is. Randiztam már sokféle emberrel, és nem csak randik alkalmával beszélgetsz emberekkel, a különbség azért elég jól érezhető a nyolc általános és az egyetemi végzettség között, még akkor is ha az IQ szint mondjuk egyforma.
2021. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Hat azert szakmunkasvizsgaja legyen mar. A nyolc altalanos az valoban rossz omen.
2021. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, de egy nyolc általánost végzettnek minden megnyilvánulása más, mint egy orvosnak vagy ügyvédnek.
2021. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Nekem teljesen kizárt. Számomra fontos, hogy a másik szeressen és akarjon tanulni, keresse a szellemi kihívásokat, tudja, hogy mit akar az életben, ezért pedig aktívan tegyen is, stabil munkahelye legyen, stb. Szóval nekem már önmagában az kizáró ok, hogy valaki 26 évesen nem tudja, mit szeretne csinálni.

De amúgy tényleg nem ez határozza meg, hogy valaki mennyire alkalmas egy párkapcsolatra, így ha amúgy rendben vagy, akkor biztosan fogsz találni baràtnőt.

2021. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!