Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen fiúk azok akik soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúk azok akik soha senkinek nem fognak kelleni?

Figyelt kérdés
Lányok válaszaira lennék kíváncsi.
2021. jún. 11. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%

10.


Áh, valószínűleg nem ismered annyira a sorozatot, úgy pedig nem is jön át a lényeg.

2021. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez a Simpsons?
2021. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12.


Igen, és a karakterek szépen sorban - hátsó sor:


Barney aki alkoholista és sosem volt munkahelye


Kirk Van Houten akinek ugyan a történet egy részében van felesége, de az elválik tőle és utána Kirk olyan "tipikus lúzer" lesz akit a világon senki nem hallgat meg.


Disco Stu aki a 70-es években él és rendszerint harmadik személyben beszél saját magáról és szinte állandóan pózerkedik


McAllister kapitány aki állandóan ilyen hajós-dumákban beszél és egész életében egy kincset keresett - erre ment rá a házassága is - amit bár megtalál, de el is vesznek tőle.


Első sor:


"Képregényárus" akinek képregényboltja van és iszonyatosan kocka. Bár neki is lesz kapcsolata a széria újabb évadaiban, de az első kb. 25 évadban csak szerencsétlenkedik


Hans Moleman aki elvileg 33 éves és régebben polgármester is volt, de alig lát és rendszersen "meghal", mint Kenny a South Parkban


Moe aki igazán ide illik, ő egyszerre valami beteges perverz, de mellé meg sokszor a legjólelkűbb karakter, de eszméletlenül ronda is.


Frink professzor: Szegényke amolyan "Béna Béla" külsővel van megáldva ráadásul sejpít és fejhangon beszél.


Ottó buszsofőr, drogos és úgy él, mintha tizenéves lenne "Napi háromszor mirelit csirke és egész napos rajzfilmnézés!"


A képről hiányzik ilyen téren:


Gil Gunderson aki a legszorgalamasabb karakterek egyike, ezer betegsége van és sosem jut egyről a kettőre, mert nem elég "genya".


Lenny akit elbűvölnek olyan dolgok, hogy kiscicák vannak a számla fejlécén, meg ilyenek (Őt kedvelem amúgy, mert engem is pl.)


Sintér igazgató, akit az oltárnál hagyott el a menyasszonya, mert nem tudott vele mit kezdeni, ráadásul az anyja is eléggé elnyomja.

2021. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
A leírás alapján ezek mind súlyosan defektes emberek. Ketten egyértelműen mentális betegek. Persze, dramaturgiai ív, nézői érdeklődés fenntartása meg egyéb fityfenék miatt nyilván szükség van ilyen karakterekre, de a való életben az ilyen emberek a tágabb környezetük számára is többnyire csak fölösleges teherként léteznek.
2021. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hát pl. én
2021. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem talán a szorongás, félénkség - a magabiztosság, tökösség ellentétei - a legkevésbé vonzó tulajdonságok női szemmel. Csúnyaság, zárkózottság, rossz kommunikációs készségek alighanem szintén magasan szerepelnek a "soha nem fognak kelleni" tulajdonságok listáján. És nyilván hozzájönnek ehhez a lelki és mentális problémák, mint a depresszió, szociális fóbia, különböző különc gondolkodási sémák stb., amik előbb-utóbb jellemzően jelentkezni szoktak a nagyon magányos fiúknál.
2021. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én pl havi 200 órákat dolgozom. Nem igazán van szabadidőm és e mellet még tech b...zi is vagyok.


Hogy ez kinek tetszik vagy nem az engem nem érdekel.

De ha majd anyád apád beesik 1X egy kórházba talán nem lesz hátrány, ha kap majd ellátást, mer lesz aki foglalkozzon vele.

2021. jún. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!