Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24-25 évesen találhat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-25 évesen találhat még barátnőt az ember?

Figyelt kérdés

gyakorlat nélkül persze

ennyi idősen még a későn érők is túl vannak szerintem az első kapcsolaton

nem tudok olyanról a környezetemben aki így járt volna

rossz hogy miért pont én vagyok ebben a helyzetben (persze másoknak sem kívánom)


2021. jún. 10. 19:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A koporsóig van esély , utána már nem.
2021. jún. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én 24 évesen ismertem meg egy olyan 23 éves bombázó csajt, akinek egyetlen kapcsolata volt előtte és még szűz volt (volt... heheh :D én is az VOLTam még akkor).


Pedig öttusa világbajnok, mellette diplomája van, sportoló közösségben nőtt fel, szóval voltak körülötte jó pasik, akik nyomultak rá, de elhajtotta őket.

Szóval vannak jó nők 24-25 éveseknek is. még idősebbeknek is szerintem.


Én az egyetem első pár évében tapasztaltam, hogy az ÖSSZES valahogyan kinéző csajnak volt pasija. De így mindenkinek. Pedig kerestem rendesen.

Egyszer egy csúnyácskábbat tudtam úgy összeszedni, hogy amint megtudtam, hogy szakított (4 éves kapcsolata volt), 1 hét múlva már lecsaptam rá.


De sztem 24-25 éves korukra ezek pont kijönnek az első hosszú kapcsolatukból.

2021. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!