Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi idősen találhat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen találhat az ember barátnőt, úgy ha korábban nem volt?

Figyelt kérdés

Kb 6 éve szeretnék barátnőt, de úgy igazán 2 éve próbálkozom. De ugye nyilván voltam meg vagyok is emberek között, de még sem jött még össze, még csak egy randi sem. Egy olyan lány nem volt eddig akivel bejöttünk volna kölcsönösen. Nem vagyok annyira társasági ember ami tudom hogy baj, de azért vagyok emberek között, tehát összejöhetett volna.


Sokszor már teljesen úgy érzem hogy nekem sosem lesz boldog párkapcsolatom. Szintem mindenkinek összejön tinikorában legalább egy kapcsolat, de nekem még 23 évesen sem volt. Nagyon szar érzés. Mert szerintem a normális élet része egy párkapcsolat, meg később a család.


2019. júl. 4. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Mert szerintem a normális élet része egy párkapcsolat, meg később a család."


Indokold meg. De tényleg érdekel, miért gondolod így. A "mer' hát mindig is így volt" nem érvényes válasz.

2019. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdés, nem tudom elmondani hogy miért, de én így gondolom. Talán azért, mert egyedül unalmas az élet, meg ha azt nézzük az az élet rendje ha az embernek lesz gyereke, ahhoz még egy pár kell.
2019. júl. 4. 21:38
 3/11 anonim ***** válasza:

#2


Az a baj, hogy ez egy túlidealizált kép, sajnos egyáltalán nem így működik ahogy azt te elképzeled...

2019. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Mi abban a túlidealizált, hogy az ember nem a 4 fal közé akar egyedül hazajárni 40 évig a melóból, hogy aztán senki ne legyen aki mentőt hív rá, ha véletlen infarktust kap? Az ember társas lény, lehet, hogy elcsépelt mondat, de ha kicsit belegondolsz, akkor rájössz, hogy így igaz.
2019. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4


Igen és talál olyat akivel mindenben egyeznek, emiatt sosem lesz vita vagy ilyesmi? Nem. Köt egy sereg kompromisszumot amihez jó pofát vág, aztán utána szakításkor ez szépen ki is szokott robbanni.



Ebből a felfogásból születnek a "jobb híján" elvén alapuló kapcsolatok.

2019. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na és mi van akkor, ha jól működik egy kapcsolat? Na jó mondom a valóságot. A mai emberek a párkapcsolatot az első fél év mézes-mázas nyali-falival azonosítják. Aztán jönnek a bajok? Oké, meg kell oldani. Ehhez viszont megint csak fejlett szocializációs érzék kell, amit az "X" generációtól felfelé már nem nagyon találni. Ami nem jó azt lecseréljük.


Így is lehet élni, de akkor inkább egyedül. Önző, egoista embereket el kell kerülni.


Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy hazamész, a barátnőd a nyakadba ugrik, 3X elmondja mennyire büszke rád a nagy semmire, majd meleg vacsorát tesz eléd. Este pedig tömény és bevállalós szex. Mindez évi 365 napban.


Azt se kell készpénznek venni, hogy minden ember megtalálja a párját, vagy vki szerelmes lesz belé. Felmérések szerin erre 30% az esély a mai világukban.


Persze attól még rossz egyedül, de egy kicsit gondolkozz el ezeken.

2019. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

"6 éve szeretnék barátnőt, de úgy igazán 2 éve próbálkozom".

Bakker!!!! Szerelemről pár szót. A jó párkapcsolat titka,a spontanitás. A sors/Isten lehet,hogy 15 éves ,lehet hogy 35éves korodban vezeti hozzád az igazit. Bárhol bármikor megismerhetsz egy nőt aki szimpatikus lesz neked jó eséllyel te is neki. Lehet kolléganőd, a boltos lány,a vízóra leolvasó,a nővér a kórházban...Ha valaki tetszik kulturáltan kezdeményezni kell! Nálad azt olvasom 6 éve szeretnék barátnőt! Mivaan?? Akkor jöttél rá,hogy hetero pasi vagy? De 4 évig csak vártad a sűlt galambot,2 éve pedig regisztráltál társkeresőkre?

Mesélek,hogy megértsd. 19 voltam sok felemás randin már túl... Itthon festettünk fáradt voltam,haverok csaltak bulizni nehezen akartam menni. Elmentem! Összejöttem Z vel. Az napra nem terveztem,hogy csajozok,sőt nem is tetszett elsőre a lány .

2.Főiskola gólyatábor. Sosem drogozom de akkor 4en egy jointot eltoltunk délfelé. Nekem nagyon beütött estére úgy ahogy rendbe jöttem de "haldokoltam "még. Illene elmenni az esti buliba,megmutatom magam és jövök haza aludni. Volt ott egy lány valami megtetszett benne,odamentem táncoltunk csókolóztunk kimentünk több órát beszélgettünk....4 évig jártunk.

Tanuság sosem erőltettem. Sose mondtam most kell egy barátnő,amikor jött a lehetőség éltem vele.

2019. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

#7


"spontaneitás"? Lószart, mama! Ez egy fatalista hozzáállás, hogy "nem kell csinálni semmit és majd magától tök jó lesz minden". Hát nem.


És mi van ha úgymond "isten" amiről írtál sosem ad neked semmit? Ja, akkor megszívtad. Fair.

2019. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat nekem 35 evesen sem adott a Zisten baratnot. De Brad Pitt kulsot sem, sajnos.
2019. júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26 éve várok a sorsra meg az életre, hogy észrevegye, hogy "nanu-nanu! létezek én is!". Még mindig nem történt meg. Azazhogy igen, mert amikor fel kell valakit pofozni vagy elhúzni előtte a mézes madzagot, akkor nagyon jó vagyok. Nőként talán működhet az az elv, hogy úgyis betoppan valaki, de még ott sem garantált. Férfiként végképp kizárt. 21-23 évesen még én is reménykedtem. Most már csak frusztrált és csalódott vagyok.
2019. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!