Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi idősen találhat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen találhat az ember barátnőt, úgy ha korábban nem volt?

Figyelt kérdés

Kb 6 éve szeretnék barátnőt, de úgy igazán 2 éve próbálkozom. De ugye nyilván voltam meg vagyok is emberek között, de még sem jött még össze, még csak egy randi sem. Egy olyan lány nem volt eddig akivel bejöttünk volna kölcsönösen. Nem vagyok annyira társasági ember ami tudom hogy baj, de azért vagyok emberek között, tehát összejöhetett volna.


Sokszor már teljesen úgy érzem hogy nekem sosem lesz boldog párkapcsolatom. Szintem mindenkinek összejön tinikorában legalább egy kapcsolat, de nekem még 23 évesen sem volt. Nagyon szar érzés. Mert szerintem a normális élet része egy párkapcsolat, meg később a család.


2019. júl. 4. 21:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7es vagyok! 8-9-10. Igazatok van .Valamit kihagytam sőt több mindent is. Egy szingli pasinak mindig igényesen kell mindenhol megjelennie. Jobban mondva egy büdös semmilyenre nőtt hajú görnyedt pasi kinek tetszene meg?

Amivel továbbra se értek egyet az erőltetés. "2 éve próbálkozom". Előtte ha megtetszett a kérdezőnek egy lány be se próbálkozott nála. Biztos ,hogy ebben a 2 évben találkozik az igazival? Továbbra is azt mondom megtetszik egy nő akkor be kell próbálkozni nála. Nem kell mindenkinél bepróbálkozni mert nő aztán ha már nő lehet belőle barátnő is. Akik nem illenek össze azoknak kár erőlködni csak legyen valaki hogy elmondhassák van pasim csajom

2019. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!