Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24-25 évesen találhat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-25 évesen találhat még barátnőt az ember?

Figyelt kérdés

gyakorlat nélkül persze

ennyi idősen még a későn érők is túl vannak szerintem az első kapcsolaton

nem tudok olyanról a környezetemben aki így járt volna

rossz hogy miért pont én vagyok ebben a helyzetben (persze másoknak sem kívánom)


2021. jún. 10. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az csak rajtad múlik. Próbálkozno, kezdeményezni kell.
2021. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha teszel érte.

Önfejlesztés.

Az mindig kényelmetlen, mert a fejlődés és tanulás az a komfortzónából való kimozdulásról szól. Ami ugye definíció szerint kényelmetlen.

2021. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
miert ne találhatnám xd
2021. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valaki nem strigulázza véletlenül hányadik ugyanilyen kérdésnél jár?:D
2021. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Önfejlesztés.


Az mindig kényelmetlen, mert a fejlődés és tanulás az a komfortzónából való kimozdulásról szól. Ami ugye definíció szerint kényelmetlen."


Náa ez abban nyillvánul meg, hogy kiír minden nap három ilyen kérdést.

2021. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez az önfejlesztés téma önmagában baromság, legalábbis kevés.


Én már lassan három éve járok pszichológushoz, fogytam is, nem is keveset, mégsem lettem sikeresebb a lányoknál.


A kulcs a szexuális vonzerő. Ha az megvan, egy lelki roncs Csubakka is lehetsz (most direkt túloztam), ha meg nincs, egy teljes lelki egészségnek örvendő, kigyúrt, keresett végzettséggel rendelkező férfi is lehetsz, úgysem lesz senkid.

2021. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6: És mitől lesz szexuális vonzerő? Külső+belső. Azaz külsőből maxot kihozni, és a belsőt fejleszteni.

És igenis számít az egészség, jó alkat, jó kiállás, magabiztosság, értelmesség/intelligencia, stabil egzisztencia, ez mind hozzáad a vonzerőhöz.

2021. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha teszel érte, akkor igen, ha nem, akkor nem
2021. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7


Ja, valószínűleg nem voltam elég pontos. Egyszerűen az arcom olyan gyerekes, férfiatlan, csúnya. Ezen meg nagyon nem tudok változtatni, egy jobb frizurát leszámítva.


Ha az egészség számít, akkor meg úgyis rég kiestem. Gyógyszerrel tökéletesen karbantartható, de gyógyíthatatlan betegséggel élek együtt.


...érted már? Vannak olyan emberek, akiknek tényleg esélytelen, hogy legyen valakije.


Anyagi biztonságom szerintem meglesz, de ha csak amiatt fognak "szeretni", akkor nekem inkább nem kell kapcsolat.


F

2021. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
A környezetemben legalább 6 húsz év körüli lányt tudok akik szinglik. /NEM kérek privát, nem kozvetitek/ Csak, hogy tudd fiatal lányoknak sem könnyű az ismerkedés.
2021. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!