Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nőknek saját korú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőknek saját korú férfiak tényleg gyerekesek?

Figyelt kérdés

Pl. gimis és egyetemista nőknek?


Ezt most nem értem. 4-5 év nem olyan sok hogy attól majd annyira komoly férfiak legyenek, 30-as 40-es "vénemberek"-kel meg úgysem járnak nem?


Akkor most hogy is van ez?



2021. jún. 9. 16:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 21 éves srácként kapisgálom, hogy mi lehet unszimpatikus a velem egyidős lányoknak a huszonéves srácokban, de szerintem mi fiatal fiúk és lányok megérdemeljük egymást. Ezt úgy értem, hogy 18 évesen, de azért 22-23 évesen is, a többség nem egy szuperérett ember, aki 100%-ban készenáll az örök elköteleződésre, családalapításra, etc. Sokan még 30+ évesen sem.


Mert azért gyerekes felfogásért a lányoknál sem kell messze menni. Az "érettség" többnyire csak egy idióta ürügy. Nem. Az idősebb pasi nekik egyfajta "státuszszimbólum", illetve jó esetben valamilyen szintű anyagi biztonságot is tud biztosítani, tkp. legszívesebben sokan csak beleülnének egy idősebb férfi már felépített fészkébe.


Lehet lepontozni, meg mindenféle utolsó mocsadék incelnek elhordani, én döntően eddig ezt láttam, hogy ezért preferálják a velem egyidős lányok sokszor az idősebb pasikat.

2021. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

# 11


nem tudom mennnyire gyakori de inkább ritkább nem hogy szándékosan idősebbel járjanak.


Ha most az anyagi dolgok a lényeg akkor legalább 10 évvel idősebbet kell keresniük. Nem hinném hogy frissdiplomás 22-25 évesekkel megelégszenek ha tényleg pénz a lényeg.

2021. jún. 10. 22:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát, azért egy 27-28 éves mérnök, 4-5 év tapasztalattal már azért meg tud élni.
2021. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nah megjöttek a huszonévesek és lepontoztak, mert nem tetszenek nekem. :D nem vagytok gyerekesek, á dehogy.
2021. jún. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!