Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nőknek saját korú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőknek saját korú férfiak tényleg gyerekesek?

Figyelt kérdés

Pl. gimis és egyetemista nőknek?


Ezt most nem értem. 4-5 év nem olyan sok hogy attól majd annyira komoly férfiak legyenek, 30-as 40-es "vénemberek"-kel meg úgysem járnak nem?


Akkor most hogy is van ez?



2021. jún. 9. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Hogyne persze, sok nő 30 felett is egy hisztis hülyegyerek szintjén van meg disney mesehercegnőnek képzelik magukat de elvárják az ügyvezető úr udvarlását és lábcsókját. Alig szánalmasak
2021. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Hàt a gimis az tini az egyeemista meg huzsonéves. Sztem azert nem kicsi koztuk a kulonbség


En tinikrnt tinikkel jartam huszonevesen meg huszonevesekkel.


Az idosebbek nekem öregek.

2021. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

# 2


hát ez az hogy ahogy te csináltad az tűnik természetesnek. Szóval ezért nem értem ezt a mendemondát hogy a fiatal nők az idősebb pasikat akarják.

2021. jún. 9. 17:01
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Valamennyire igaz. Én 21 éves nőként a 25 alattiakat többnyire gyerekesnek tartom
2021. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem igaz. Én pl. 25 felett nem ismerkedem. Idősebbek között is rengeteg link van. Baromság ez a duma. Családot meg egy darabig én sem akarok. Majd 10 év múlva.
2021. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Idosebbek kozott inkabb csak vén kiehezett kappanok vannak csak gyerek asszony mellett vagy nelkul mert annak se kellenek
2021. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Ez egyénfüggő. Nekem tizenévesen a 20-30asok, most 28 évesen a 40esek jönnek be már. Ez valaki szerint oké, más meg kiakad rajta.
2021. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nálam egy évvel fiatalabbal vagyok együtt, és nála 10-20 évvel idősebb férfiak is leckét vehetnének tőle férfiasságból és felnőtt gondolkodásból.
2021. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem igaz, azért szerintem a legtöbb pár nagyjából egy korosztálybeli. Én mindig velem egyidős, tőlem pár évvel fiatalabb, vagy pár évvel idősebbek között válogatok.
2021. jún. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Igaz, persze kivételek vannak. De a huszonéves srácok túlnyomó többsége még gyerekes, komolytalan, önző, szertelen, céltalan, stb.

Míg az idősebb pasik teljesen mások, önzetlenebbek, odaadóbbak, odafigyelnek a nőre, érettek, komolyabbak, vannak céljaik stb.

régebben rosszabb volt a helyzet, mert az érett pasik többsége cserébe nem nézett ki jól, elhanyagolt, elhízott stb volt, ma már azért sok sportos, fiatalos érett pasi is van.

A korkülönbség meg nem jelent semmit, a házasságok 90%-a hasonló korú párokból áll, mégis több mint a fele válással végződik, szóval a hasonló kor még semmire nem biztosíték.

2021. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!