Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők azt mondják ne szólj hozzájuk utcán, meg sehol, de ha hozzájukszólsz meg örülnek neki?

Figyelt kérdés
Általánositva fogalmaztam igen, van aki nyitott ismerkedni, van aki nem örül neki.
2021. jún. 9. 15:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Ez kb az a kategória mintha azt kérdezném hogy "miért mondják a férfiak hogy nem melegek, ha rendszeresen szopnak f.szt?"


Nyilván nem azok mondják.

2021. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

Nők...mindig mást tesznek, mint amit gondolnak, és vice versa.

Aranyszabály, hogyha jól akarsz kijönni egy nővel, nagyon kell szeretned, és egy picikét se szabad próbálkozni megérteni őt.

2021. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Persze majd tojáshéjon meg aknamezőn fogok sétálgatni őnagyszerűségük mellett :D
2021. jún. 9. 16:44
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Ki kényszerít arra, hogy legyen nőd?
2021. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Van
2021. jún. 9. 16:51
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Van-e barátja, mert ha igen, nem akar ismerkedni. Hol és milyen körülmények között szólítod le. Ha sétál az utcán, és odamész hozzá, hogy randizna-e veled, mind nemet fog mondani. Durva, ijesztő, tolakodó. De ha mondjuk egy buszmegállóban várakoztok együtt, s elkezdetek beszélgetni, az megint más. Meg persze az is számít, hogy hogy nézel ki, a csúnya de tolakodó férfiakat nem szeretjük. Egyébként volt már olyan, hogy odajött hozzám az utcán egy srác, és randit kért. Nem mentem el. Este mondtam a nővéremnek, ő meg:

-Jól nézett ki?

-Igen.

-Te hülye, ő ott vár, te meg nem mentél el.

-Ah, kizárt.

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy komolyan mondta volna.

2021. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szoval megbeszélted magaddal h ugysem jön el randira? Azért az kemény. De sokat elmond rólad is, meg igy nekem is világosabb h milyen oka lehetett annak amikor nem jöttek el. Más ilyen nagyon értelmes okokból sem mész el?
2021. jún. 9. 17:33
 18/18 anonim ***** válasza:
95%
Van barátnőd, és ilyen dolgok frusztrálnak? Vannak bajok.
2021. jún. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!