Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők azt mondják ne szólj hozzájuk utcán, meg sehol, de ha hozzájukszólsz meg örülnek neki?

Figyelt kérdés
Általánositva fogalmaztam igen, van aki nyitott ismerkedni, van aki nem örül neki.
2021. jún. 9. 15:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Van aki ráér.

Van akinek van rossz tapasztalata.

Van aki a dolgát intézné, ha hagynád.


Neked kell felmérned, hogy egy kiszemelt mennyire nyitott rád ilyen formában.

2021. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

"Általánositva fogalmaztam igen, van aki nyitott ismerkedni, van aki nem örül neki."


Na ezt meg is válaszoltad szépen. Lapozzunk.

2021. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem ugyanazokról a nőkről beszélünk?????
2021. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Képzeld el, hogy van egy széparcú, sportos barátnőd, mégis napi szinten 100 kg-s borvirágos arcú nők jönnek oda hozzád azzal, hogy ismerkedni szeretnének. Téged is idegesítene már egy idő után.
2021. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha csak alkesz nők jönnének rám, elgondolkodnék mi a gond velem
2021. jún. 9. 15:45
 6/18 anonim ***** válasza:
3%

Ez olyan, mint amikor nyáron a gyerekekkel utazunk "horvátbah", és megállunk a benzinkúton, majd közlöm, hogy vagy MOST lesz pisi-kaki-ivás-evés, vagy tőlem éhen is dögölhetsz a szállodáig.

Nem kívánságműsor az élet.

A nőnek be kell kínálni a kolbász, nem azon agyalni, hogy éhes-e, mikor lesz éhes, milyen kolbászt akar,... MOST és ITT a kolbász, egyé'!

2021. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Nyilván azért, mert nem minden nő ugyanolyan. Én nem szeretem ha leszólítanak. Más meg igen.

Mi ezen a nagy csoda? :D

2021. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

ennek a kerdesnek megis mi ertelme? vagy xy mondta neked, hogy ne szolj hozza, aztan hozzaszoltal ugyanahhoz az xy-hoz es o meg orult?

naugye..

2021. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
A nők nem azt mondják, senki se szóljon hozzájuk, hanem hogy ők csak a nagyon jól kinéző férfiakra kíváncsiak, a többi férfi ne szóljon hozzájuk.
2021. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

#9

Én a jól kinéző férfiaktól se szeretném, ha leszólítanának. :) Nem azért vagyok az utcán, hogy férfiakkal (akár jóképűekkel) csevegjek, hanem mert dolgom van.

2021. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!