Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkedik így sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így sok nő manapság?

Figyelt kérdés

Amikor már többször elbeszélgetsz velük, de nem váltassz át rövid időn belül flörtölésbe, akkor később érdektelenné válnak, kerülnek inkább. Még a nézésükkel is. Pedig a beszélgetések alatt simán nevetgélnek őszintén, mert tudom milyenek a kamunevetések.


Manapság ahhoz vannak szokva a nők, hogy két mondat után szex a téma a fiúknál és nem tudnak alkalmazkodni a mélyebb beszélgetésekhez?


Vagy mivel nem hozom fel hamar a szex témát, amivel az elején még ''elutasíthatnak'' ezért nem ők érzik magukat nyeregben a beszélgetésben?



ma 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, én akkor érzem magam furán, ha egy idegen férfi akivel még sose találkoztam és azt se tudom érdekel-e kezd velem flörtölni.
ma 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!