Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes átlagos kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes átlagos kinézetű férfinak odamenni egy szép nőhöz?Megpróbálhatja?

Figyelt kérdés
Sok szép lányt látni az utcákon,villamoson,buszon,aluljárókban,boltban mindenhol.Ha nem nézek ki jól,tehát ha nem az jut az eszébe egy jó nőnek ha rám néz hogy egy jó pasi vagyok,azért odamehetek,megpróbálhatom?

2021. jún. 9. 12:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
#10 Kegyetlen vagy. Most mi lesz vele?
2021. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Mit jelent a szép nő? Minden relatív, a te külsőd is az!
2021. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

10


Elkezdi megtiltom xd koszi anyuci, majd eldontom mit szeretnek

2021. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%

tok mindegy, hogy ki szep, atlagos vagy csunya. anelkul senkinek nem lenne szabad odamennie a masikhoz, hogy elotte nem vettel fel a szemkontaktust es nem adott neki valami biztato jelet, akarcsak ey baratsagos nezest vagy mosolyt, tehat nem kapta el a tekintetet.


ha ez megvan, oda lehet menni, de a semmibol letamadni noket ugy, hogy ok nem is vettek teged eszre, (akar szepek, akar csunyak) a legnagyobb suttyosag.


A nők 95%a nem hajlandó senkivel sem szemezni, nem adnak jeleket. Szóval de, odamegyek jel nélkül is. Be is bacna, ha arra várnék.

2021. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ahogy mar olvastad. O megtiltja xd
2021. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
14: jo, de akkor ne csodalkozz, ha el leszel hajtva a ..csaba. aki erdekel, megtetszik, azzal igenis felveszem a szemkontaktust. ha veled nem veszem fel, az nem azert van, mert nem merrm vagy ‘elfelejtem’, hanem mert nem erdekelsz es jo lenne, ha mindenki tudna olvasni a nonverbalis jelekbol es figyelmbe venne oket.
2021. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

10-es vagyok!

13-as...,most komolyan, ekkora idióta kérdésre mit lehet válaszolni?

2021. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16

Ez nem valami film. Az utcan senki nem fogja neked megmondani, hogy magacska mire gondol, amikor nez.


Amugy utcan pl sokkal normlisabban kezelik, mint egy tarskereson

2021. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem érdemes.


Én baromi csúnya vagyok, az x+1. elutasítást meg nincs kedvem meghallgatni. Nem tudom, én most egy kicsit megcsömörlöttem.


21F

2021. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!