Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes átlagos kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes átlagos kinézetű férfinak odamenni egy szép nőhöz?Megpróbálhatja?

Figyelt kérdés
Sok szép lányt látni az utcákon,villamoson,buszon,aluljárókban,boltban mindenhol.Ha nem nézek ki jól,tehát ha nem az jut az eszébe egy jó nőnek ha rám néz hogy egy jó pasi vagyok,azért odamehetek,megpróbálhatom?

2021. jún. 9. 12:15
A kérdező szavazást indított:
Ne menjen oda mert csak leégeti magát
Semmi értelme hogy odamenjen úgyse lesz belőle semmi
Menjen oda nem veszíthet semmit legfeljebb lerázzák
Menjen föl a netre és reménykedjen hogy egyszer talán szerencséje lesz
50 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2021. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Lehet csak te látod magad átlagnak, de igazából jóképű vagy, pl. adott csajnak épp az esete.


Ferjem csúnyának látja magát, én meg szívdöglesztőnek

2021. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

írd már le nálad mit jelent a szép lány szó.


Mert, ami másnak csúnya, lehet neked az a szép.

2021. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Az én -mások számára átlag kinézetű - barátom számomra a legvonzóbb férfi a világon.

Persze hogy érdemes

2021. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Akkor most átlag vagy vagy nem nézel ki jól? A kettő nem ugyan az.
2021. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

tok mindegy, hogy ki szep, atlagos vagy csunya. anelkul senkinek nem lenne szabad odamennie a masikhoz, hogy elotte nem vettel fel a szemkontaktust es nem adott neki valami biztato jelet, akarcsak ey baratsagos nezest vagy mosolyt, tehat nem kapta el a tekintetet.

ha ez megvan, oda lehet menni, de a semmibol letamadni noket ugy, hogy ok nem is vettek teged eszre, (akar szepek, akar csunyak) a legnagyobb suttyosag.

2021. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
A párom másoknak nem tetszett és ő is csúnyának látja magát, szerintem meg a legjobb pasi a vilagon!!! :-)
2021. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

6


utcán tudod hány ember fog szemkontaktussal "megáldani", ha mindenki a telefonba van bújva.


Én pl azért sem merek megszólítani senkit, mert nemhogy rám nem néz, de elnéz. Pedig nem vagyok hegyi troll külsejű.

2021. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Azért van telefonba bújva, hogy hagyd békén.
2021. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem! Én megtiltom! N
2021. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!