Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondoltok arról aki...

Mit gondoltok arról aki egyedül van egy közösségben?

Figyelt kérdés

Egy olyan szakon vagy munkahelyen ahol sok ember van, viszont egyedül van egy személy akkor nem foglalkoztok azzal, hogy pl. társaságot szeretett volna, de eddig nem volt szerencséje a próbálkozásoknál és egyedül maradt?

Egyébként a személynek van baráti köre, de sajnos nem abban a közegben ahol minden nap van.Itt most nem a fura alakokra gondolok, akikről már messziről is lehet látni hogy nem normálisak, hanem egy átlagos, egyszerű emberről.



2021. jan. 11. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szakon, vagy munkahelyen nem válogathatja meg az ember, kikkel legyen együtt, ezért előfordulhat, hogy valaki nem talál közös témát az ottani emberekkel. Nincs ezzel semmi baj, ha az embernek van máshol társasága.
2021. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemétségnek tartanám, hogy kiközösítik, ezért azt gondolnám róla, hogy éppen másik munkahelyet keres. Ha meg szakon van, akkor azt gondolnám, hogy nem éppen ezen a szakon vannak a barátai, ismerősei, ennyi, de ha amúgy összetartó a szak, akkor megint csak szemétségnek gondolnám, hogy kiközösítik őt.
2021. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Basszus véletlenül lepontoztam az egyest. Bocs. Eleve pontozni sem akartam, csak olvastam, és megcsúszott a telefon.

🙄 Add vissza.

2021. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok: Semmi baj, a telefon ilyen! :)
2021. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem, ha békemet hagynak, nem vagyok teljesen antiszociális, szeretem is a környezetem, csak nem érdekel a mondandójuk. :)))
2021. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez én lennék, így ismerem a dolgot, de nem érdekel.
2021. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Megértem az ilyeneket, ezért szimpatikusak általában.
2021. jan. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!