Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mennyire gáz? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gáz? Többi lent

Figyelt kérdés
Gáz ha valaki 28 évesen szűz, munkanélküli, az anyjával lakik, csak egy érettségije van és nincsen semmi tulajdona? Pl: autó stb. Nekem nem igazán jönnek össze a dolgok :( egyszer majdnem összejött a szex egy lánnyal de nem állt fel..

2021. jún. 8. 15:38
 1/9 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy nem rég lettem munkanélküli a jarvany miatt, próbálok munkát keresni de még nem sikerült:S
2021. jún. 8. 15:41
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez már annyira szomorú, hogy a lelkiismeretem nem engedi, hogy még én is beléd rúgjak.
2021. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Pont nem itt kellett volna megkerdezned. Olyan oltast fogsz kapni a noktol, hogy a szexet orokre megutalod.
2021. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miből élsz?Gondolom könnyebb anyádon élősködni mint egyedül boldogulni ebbe a csúnya Világba!
2021. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Az a gáz, hogy érettségi után nem kezdtél magaddal semmit. Qrva drága egy lakás vagy autó, szóval ha nincs mögötted család, nem fogod csak úgy elérni ezeket 30 éves korodra. Ami inkább gáz, hogy érettségi után nem kezdtél magaddal semmit sem. Tanulj valami kurrens szakmát és helyezkedj el, vagy ha nem is tanulsz, legalább valami melót vállalhatnál, amit érettségivel is megkaphatsz. A munkanélküliség a gáz inkább. Olyan mintha érettségi után végig otthon ülnél a PC-d előtt és csak gamelnél, amíg anyu eltart.
2021. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
miért nem állt fel?
2021. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
ez netto trollkodas..
2021. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Gyorsan kapd össze magad!
2021. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen,gáz.De még fiatal vagy.Van időd változtatni.Annyi idősen mint te vagy én is a szüleimmel éltem,és nem volt saját kocsim.Igaz,nem voltam már szűz és dolgoztam is.

Azóta van saját házam,saját autóm,önálló vagyok mindenben.

A munkádat úgy vesztetted el,nem munkakerülés miatt.Találj munkát,keressél pénzt,tűzzél ki magadnak célokat,és valósítsd meg,amire vágysz.

A jelenlegi állapotod nem lehet túl vonzó egy nő számára sem.Viszont ha teszel érte,változhat az életed.

Ha teszel érte,lesznek tulajdon tárgyaid,amelyektől jobb lesz a kedved,az önbecsülésed,és ez hatással lesz rád is,sokkal jobb kisugárzásod lesz ezáltal,hogy lelkileg rendben vagy.És ez szimpatikusabb a lányoknak,mint a negatív,önsajnálkozó hozzáállás.

Úgyhogy hajrá,még időben vagy.Sok sikert!

2021. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!