Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek barátaim, ez minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek barátaim, ez minden lánynál kizáró ok?

Figyelt kérdés

Legtöbb barátság érdek, felszínes szerintem.

Lányokat elriasztja az ha egy fiúnak nincsenek barátai, nem jár kocsmázni, bulizni?

Ha akarok valahova menni elmegyek egyedül akár. De ha lenne barátnőm akkor persze vele.

Lányok mi a véleményetek erről?

Nem gondolom magam rossz embernek, inkább csak introvertált vagyok.


2021. jún. 7. 09:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy nem lenne baj, magyarázatod miatt kizáró ok.


Nem hiszel a barátságokban, az én barátságaimat is lenéznéd.


Ha meg menni akarsz valahova, mindenhova menni kell veled? Nah.

2021. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

19


felőlem muci. Miért veszed egyből magadra másnak a meglátását, kommentjét, ha nem is volt benne személyeskedés? Nálad valami bajok vannak az tuti, ha már ilyenre egyből ugrasz és személyeskedsz meg felháborodsz.


azt csinálsz, amit akarsz. Sok sikert a továbbiakban.

2021. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok. Eléggé űrlénynek éreztem magam mindig is, bár én ezt sosem tartottam rossz dolognak. Aki kedvel, az így is kedvel, akivel meg nagyon mások vagyunk, azzal amúgy is felesleges lenne erőltetni bármit is. A mostani barátom pont ilyennek szeret, pedig neki sok barátja van, sokat beszélnek, stb, Facebookon is száz feletti lájkok.

Olyannal ne is kezdj, aki ezen fenn akad.


Bár igazából az a vicces, hogy sok lány népszerű srácot akar, de aztán még nem bírják, ha eljár szórakozni, és azt akarják, hogy ne beszéljen a haverjaival.. Nyilván ez persze csak egy rétegre igaz.

2021. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%

‘Bár igazából az a vicces, hogy sok lány népszerű srácot akar, de aztán még nem bírják, ha eljár szórakozni, és azt akarják, hogy ne beszéljen a haverjaival..‘


mondjuk azert van egy eleg szeles skala a ‘nepszeru, bulizos, haverokkal allandoan eljaro srac’ meg a ferfi kozott, akinek egyetlen baratja sincs.


szerintem ‘nepszeru’ sracot max a szinten nepszerunek szamito tinilanyok akarnak, ertelmes felnott nonel ez nem szempont. de azert nem orulnek, ha a pasimnak semmilyen tarsasaga nem lenne rajtam kivul, mert pont ez szulhet ilyen kinos helyzeteket, hogy nehezmenyezi majd, ha en meg akarok a barataimmal is idot tolteni. ha en elmegyek otthonrol, o meg rajtam kivul nem tud massal programot csinalni soha, az kicsit fura lesz hosszutavon.

en se vagyok nepszeru, par baratom van csak, tehat tole se varom el a hatalmas barati kort, de ha nincs egyetlrn ember se, akivel mondjuk el tudna tolteni egy delutant/estet, ha en nem vagyok ott, az nem jo.

2021. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
21%
16! Jó neked, de ez messze nem az átlag, például nálunk a gimiben mocsok szar közösség volt, és tudtommal alig 1-2 ember tartja a kapcsolatot, a többiek nem, még osztálytalálkozónk sem volt soha.
2021. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25: ezt adom amúgy. Nagyon sok minden függ az osztályközösségtől. Nálunk pl. engem finoman kiközösítettek azért, mert jó tanuló voltam és szigorúak voltak a szüleim (pl. nem engedtek el egyedül késő du. se sehova ilyen 16 éves koromig)... nem volt óriási gonoszkodás meg nem lettek emiatt életre szóló traumáim, de akkoriból nincsenek barátaim.
2021. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
29%
Nálam nem kizáró ok, de lehet, hogy azért, mert nekem sincsenek barátaim. Az egyetem után mind elköltöztek külföldre én meg itt maradtam egyedül. A munkahelyemen pedig csak tőlem kétszer olyan idős, családos emberekkel találkoztam, akikkel semmilyen közös nem volt bennünk, így aztán nem is volt esélyem összebarátkozni senkivel. Felnőttként már nagyon nehéz barátságokat kötni, ha az ember fiatalkori barátai kikoptak mellőle. A legtöbb ember a párjával, gyerekeivel van elfoglalva, nincs sem idejük, sem kedvük vad idegenekre időt szánni, így aztán esélye sincs egy mélyebb barátság kialakulásának.
2021. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!