Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok társkereséskor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok társkereséskor az antidepresszáns szedése?

Figyelt kérdés

Ha esetleg van itt olyan, aki szedi: mennyi idő után érdemes az ilyesmit elmondani ismerkedési fázisban?


Nő vagyok, szóval a szexuális életemre nincs kihatással a gyógyszer. Ennek ellenére sajnos úgy veszem észre, hogy a társadalom még mindig erősen stigmatizál ezzel kapcsolatban...


Kérlek indokoljátok is a választ, hogy igazán hasznos legyen.



2021. jún. 7. 07:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

25/N vagyok.

Én kettő antidepresszánst szedek (reggel és este). Most nincs senkim, de eszemben sincs elmondani addig, amíg egy jó, bensőséges kapcsolatom lesz valakivel. Amúgy a barátnőimnek sem mondom el. Nem azért, mert félek, hogy beskatulyáznak, hanem mert ez az én magánügyem. Az okot (erős szorongásos betegség) nem értenék meg sajnos, és kívülről meg semmi nem látszik rajtam (még a dokim is ezt mondja). Akkor meg minek tudnia másnak arról?


Amúgy meg nekem rengeteg ismerősöm szenved valamiféle szorongásban, még a nagyvilági macsók meg hercegnők is, és senki nem ítélkezik ezek miatt.

2021. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%
11: Azért jó, ha tudja, mit vállal. Nem egy olyan helyzetről hallottam, hogy a fél életük tönkrement amiatt, mert a férfi lerobbant és nem volt aki bármit elintézzen, egy boltba kimenjen mert a feleség az utcára sem tudott kimenni pánikrohamok miatt. Nem tehet róla, nem ítélkezés vagy skatulyázás ez. De mindenkinek joga van tudni mivel áll szemben.
2021. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

#11. Ha hiv fertőzött lennél se látszana kívülről semmi se rajtad jó eséllyel, de mégis lehet ez olyan dolog, amit nem akar xy semmilyen körülmények között bevállalni.


Gondoljatok bele, hogy akinek ez semmilyen körülmények között nem fér bele, az mekkora szopás már, hogy az után hagy ott, miután ki lett építve az a bensőséges kapcsolat. Ez nem csak a másik idejének a pazarlása, de a sajátod is. Arról nem is beszélve, hogy egy szakítás ilyen szituban annak sem egyszerű aki egészséges, annak milyen szar lehet, aki ilyen nyavalyákra kénytelen gyógyszert szedni.

2021. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!