Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor közöljem a frissen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor közöljem a frissen megismert pasival, hogy gyógyszert szedek depresszióra? 27/N

Figyelt kérdés
Eleve nehezen ismerkedek ilyen szörnyű betegség mellett. De próbálok gyógyulni. Nagyon ritkán randizok, és általában nem jön össze a dolog, mert negatívnak néznek. Próbálok vidám lenni, de olyan mintha színészkednék. Vagy várjak amíg meggyógyulok? Viszont sajnos az sem egy gyors folyamat :(

2018. júl. 22. 01:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ilyesmit nem árt ha tudja az ember, mondd el neki, ha kedvel/szeret megértő lesz és akár segíthet is :) ha meg emiatt dobna akkor az az ő baja, jön majd jobb
2018. júl. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem egy autoimmun betegségem van, az is produkál időnként "cifra" dolgokat...:/ már a legelején elmondtam a pasinak. Nagyon jó fej volt, mondta, hogy na és akkor mi van, ő meg cukorbeteg... :)Novemberben mondtam el neki, utánanézett a neten a lehetséges kezelési módoknak, mindig érdeklődik a legfrissebb leletem felől, biztat... Féltem, hogy mi lesz, ha elmondom neki, de úgy voltam vele, hogy előbb-utóbb úgyis kiderül szóval jobb, ha elmondom neki még az elején.
2018. júl. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezdtek érzelmekről beszélni akkor egy ideális pillanat szerintem.

De nincs ebben semmi olyan amiért elfutna, legalábbis engem biztos nem érdekelne annyira

26f

2018. júl. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is van ismerősöm aki bipoláris,szedi rendszeresen a gyógyszereket és nem látszik rajta hogy valami baja lenne. Azt te érzed hogy mikor akarod neki elmondani. Ha a szeret akkor megértő lesz és elfogadja a helyzetett. Ha nem, akkor nem vesztettél semmit.
2018. júl. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ez intő jel lenne, hogy lépjek le. Két családtagom is bipoláris és nem jönnék tudatosan össze olyan emberrel, aki minden észérv ellenére csak lehúz mindkettőnket. Szerintem előbb gyógyulj ki belőle. Ne gyógyszerekkel, hanem akaraterővel. A pirula nem oldja meg az ágyad alá söport gondokat.

Tudom miről beszélek.

2018. júl. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha en lennek mentalis beteg, biztosan nem ismerkednek.
2018. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is depressziós vagyok, és amíg ennyire negatív voltam, nem ismerkedtem.

Mostmár van párom, neki mindjárt az elején elmondtam, mi a helyzet velem.

Igaz, nekem alap volt, hogy hasonló problémával küzdő partnert találjak,mert egészséges ember ezt hosszú távon nem érti meg.

Így viszont megértjük és bátorítjuk egymást már évek óta, a betegségünk sokat javult.

2018. júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg az van, hogy az antidepresszanst azt surgosen el kene felejteni. Hogy miert? Mert tuneti kezeles, es soha nem fogsz tole meggyogyulni. Ajanlom Szendi Gabor: Depresszioipar cimu konyvet.


Szevasztok.

2018. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valaki elárulná h milyen meg mik ezek a betegségek tünetei stb?Tudom google..olvastam is róla ezt azt de mindenki depressziós manapság.Ha valaki egész nap otthon ül és semmit nem csinál csak szomorú zenéket hallgat az nem csodálkozzon h nincs jó kedve.nyugattan irthatjátok pm-ben is a bajaitokat.kinek mi a tünete..


A válaszom a kérdésre:Ha nem akar 5percenként meghalni meg kirúgni mert jaj ő hullám völgyes és nem szeret meg jaj ő úgy érzi nem elég jó nekem meg egyéb hülyeségeket hallgatni folyton akkor nem zavar.Rossz kedv nem zavar mert általában bárkinek pik pak fel tudom dobni a baját.Ha meg mégsem hát ez van max nem illünk össze.

2018. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is beteg vagyok,de amig ki nem gyogyulok képtelen vagyok párkapcsolatra. Te hogy tudod igy elfogadni magad és kapcsolatban élni?

Mond el neki,amikor már megbizol benne ugy érzed,biztos támogatni fog és könnyebb lesz.

2018. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!