Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor közöljem a frissen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor közöljem a frissen megismert pasival, hogy gyógyszert szedek depresszióra? 27/N

Figyelt kérdés
Eleve nehezen ismerkedek ilyen szörnyű betegség mellett. De próbálok gyógyulni. Nagyon ritkán randizok, és általában nem jön össze a dolog, mert negatívnak néznek. Próbálok vidám lenni, de olyan mintha színészkednék. Vagy várjak amíg meggyógyulok? Viszont sajnos az sem egy gyors folyamat :(

2018. júl. 22. 01:26
1 2
 11/11 anonim válasza:

Akkor nekem ezert nem sikerul soksok év ota tarsat talalnom. Jonnekmennek. Mem mondtam soha. Azt hittem nincs rám írva.

Az én esetem totalis bizonyitek arra hogy nem segit a gyogyszer.

Megis szedem egy életen at. Fuggoseg.Ez ad biztonsagot hogy aludni tudjak. A feladatok lekotnek. A maganyom pedig felemeszt. Ne szedjetek gyogyszert! Onmagunkat legyozni a rosszban, azt a sajat agy tudja v nem tudja megtenni. A gyogyszer kabit hozzaszoktat.

En már így maradtam

2018. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!