Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok társkereséskor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok társkereséskor az antidepresszáns szedése?

Figyelt kérdés

Ha esetleg van itt olyan, aki szedi: mennyi idő után érdemes az ilyesmit elmondani ismerkedési fázisban?


Nő vagyok, szóval a szexuális életemre nincs kihatással a gyógyszer. Ennek ellenére sajnos úgy veszem észre, hogy a társadalom még mindig erősen stigmatizál ezzel kapcsolatban...


Kérlek indokoljátok is a választ, hogy igazán hasznos legyen.



2021. jún. 7. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha lenyeled, az is antidepresszáns hatású... 🙄


Önmagában ha ez kiderülne rólad ismerkedéskor, nem okozna kiábrándultságot, jobb mintha kemény drogokat használnál.

2021. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Parom exe egy nyugtaton elő(arra rászokott) nő volt. Helyből hajítja kifelécsupán a hasonlokat is.


De valoszinu akinek nincs rossz tapasztalata ilyen emberekkel azok naivan belemennek bármibe.

2021. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
ha lány szedi nem, ha fijú akkor könnyen lehet
2021. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Csak akk ha leteszed. A depresszió nem egy betegség, teljesen más úton kell foglalkozni vele. Ha hajlandó lennél erre, látnék rá esélyt, de valljuk be őszintén, te se szivesen kezdenél olyannal aki kemény drogfüggő vagy alkesz csak mert szégyent érez saját magával kapcsolatban, illetve full céltalan állóvíz az élete.
2021. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
nekem az lenne.
2021. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem barátnőm egy hónap után mondta, de fél évre rá letette mert csak a korona meg a homeoffice miatt szedte.
2021. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Kizáró. Mintha drogos vagy alkesz lenne. Függő, csak a szere más. Nincs ezen mit ragozni.
2021. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

ez nem egy olyan dolog, amit elso randin elmond az ember. de meg a masodikon se nagyon. szerintem ehhez mar kell egyfajta bizalom es el kell jutni az ismerkedes egy szintjere, hogy ilyet megossz a masikkal. ha pesig mar itt tart a kapcsolat, akkor nem dobnam ki a masikat emiatt.

de amugy sem akkora ordogtol valo dolog ez, legelabb foglalkozik a mentalis egeszsegevel es kezelteti magat. sok ember van a vilagban, akire raferne az antidepresszans, de nem szed, mert ‘ciki’ es tarsai, na inkabb ez a gaz.

2021. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Én mondjuk nő vagyok, de nekem nem lenne hátrány fordított esetben. Sőt az nekem szimpatikus, hogy kezeli vki a mentális betegségét, és nemcsak úgy hagyja "nőni, mint a dudva" azzal a jeligével, hogy "nem, pszichológushoz nem megyek, mert nem vagyok dilis".
2021. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

En no vagyok, es ovatos lennek egy depresszios pasival (tapasztalat miatt!), mar csak a csaladalapitas miatt is. Ez szerintem forditva is igaz lehet.

Szoval nem a gyogyszer, hanem maga a betegseg miatt..:(

2021. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!