Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, ha munkaruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha munkaruhában megyek haza, akkor szemeznek velem a lányok, ha meg kiöltözök és elkészülök, akkor nem?

Figyelt kérdés
És nemcsak szemezés, mert múltkor elhívtam kávézni az egyik szimpi csajt, el is jött, de kiderült,hogy vidéki. Amúgy tökre égtem, h munkaruhában vok. Festő vagyok egyébként.
2021. jún. 2. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem szemezünk, csak megnézzük, hogy milyen szép Rorschach pacák vannak rajtad :D Én is megnézem a melóst, mert kilóg a tömegből a melós ruhában. De ez nem jelenti azt, hogy tetszik is.
2021. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mosolyogsz is a melósra? Persze azért a hajam be van lőve olyankor is.
2021. jún. 2. 11:27
 3/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
62%
Lehet mert neked az jobban áll. Az én uramon is nagyon szeretem mikor ingbe van, meg fancy csicsa, de a legszexibb mikor otthon olajosan trikóba meg szakadt gatyába szerel valamit :D
2021. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos nekem is van egy amúgy sem túl vonzó haverom és ő is azt mondja, amikor a büdös, koszos munkásruhájában megy hazafelé, akkor megnézik a csajok. Nem mondjuk neki, hogy azért, mert annyira kilóg negatívan a tömegből. Amúgy is sajnos egy elég igénytelen ember, nem ad a személyes higiéniájára, megjelenésére egyáltalán. Például nem mos kezet a WC-n nagydolgozás után, vagy 3-4 napig nem fürdik, állandóan koszos a körme, stb-stb.
2021. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Mi rosszat mondtam?
2021. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Mit takar a kiöltözés? Nekem pl egy selyemfiú egyáltalán nem vonzó, taszító a stílus.

Az pedig munkásruhában is látszik, ha izmos a karod/helyes az arcod/kerek a feneked. Még valahol szexi is, hogy fizikai munkát végzel.

2021. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

A párom "melós", őszintén szólva többet legeltetem rajta a szemem mikor "melósban" van, szerintem szexi és férfias, ráadásul a kantáros nadrág kiemeli a feneket. :D

A "kiöltözött" pasik sose hoztak lázba.

2021. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hmm, megint megtudtam vmit a női gondolkozásról. Lehet mindig a melósban fogok járni xd
2021. jún. 2. 14:32
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Miért lett kb. mindenki lepontozva?
2021. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

"És mosolyogsz is a melósra? Persze azért a hajam be van lőve olyankor is."


Nem mosolygok, csak megnézem, mert tényleg annyira kilóg, még a Tescoban is. Mondjuk én nem szeretem a koszos melóst, pedig férjem is melós. De ő se szeret bemenni boltba koszosan, inkább rám ír, hogy ugorjak be boltba. Max üdítőért megy be, ha már vattát köp, annyira kitikkadt.

2021. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!