Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszínes vagyok ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok ha nagyon szeretném ha a pasim számomra jóképű lenne amellett, hogy jók a belső tulajdonságai?

Figyelt kérdés

Elutasítom a számomra nem vonzó pasikat, még akkor is ha kedvesek, addig amíg nem találok egy nekem tetszőt aki jól is néz ki. Sokszor lelkiismeret furdalásom is van emiatt. Úgy érzem nem tudnék olyannal együtt lenni aki külsőre nem az esetem.

Ne úgy értsétek, hogy tökéletes legyen mint egy modell, hanem legyen számomra vonzó.



2021. jún. 1. 02:47
1 2
 11/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Szerintem pont inkább méltányolandó, hogy ezt így nyíltan, egyenesen kijelented, s nem húzod a mézesmadzagot olyanok orra előtt, akiknek esélyük sem lenne nálad. Sokkal többre értékelem még ezt a fajta korrektséget is, mint az áltatást, hitegetést, átverést.
2021. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen normalis, mindenki olyan part akar, aki kulsore is tetszik neki. aki azt mondja, hogy nem, az vagy hazudik, vagy olyan ronda, hogy o nem valogathat. kedvessegre onmagaban nem lehet parkapcsolatot epiteni.
2021. jún. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy számodra vonzó teljesen korrekt, hiszen nem ártana a párunkat kívánatosnak látni. Hogy ez kinek mit jelent, az más kérdés. De azért érdemes realistának is lenni, hogy te milyen vagy? Te is csinos vagy és rendben van a belső világod? Mert akkor nem lesz gond. :)
2021. jún. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13%
Az vagy, mert a belső tulajdonságai egyáltalán nem érdekelnek valójában. Azért ne aggódj, minden nő így van vele.
2021. jún. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Elutasítom a számomra nem vonzó pasikat"


Még szép. Senki alá nem kell feküdni, csak mert kedves.

2021. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%
Keresd az igazit de tudd hol a határ! Gondolok itt arra ha az életkor előre haladtával sem találod meg az igazit akkor lehet, hogy "a hiba az ön készülékében van!"! Ne ragaszkodj időtlen időkig az elveidhez!!
2021. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy felszínes! Én is elutasítom az aputestes fiukat!
2021. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%

Az vagy.

Gondolom akkor te úgy nézel kimint egy szupermodell?

2021. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%

Normális elvárás

73N

2021. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!