Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszínes vagyok ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok ha nagyon szeretném ha a pasim számomra jóképű lenne amellett, hogy jók a belső tulajdonságai?

Figyelt kérdés

Elutasítom a számomra nem vonzó pasikat, még akkor is ha kedvesek, addig amíg nem találok egy nekem tetszőt aki jól is néz ki. Sokszor lelkiismeret furdalásom is van emiatt. Úgy érzem nem tudnék olyannal együtt lenni aki külsőre nem az esetem.

Ne úgy értsétek, hogy tökéletes legyen mint egy modell, hanem legyen számomra vonzó.



2021. jún. 1. 02:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy felszínes és a saját magánügyed, döntésed mennyire jóképű pasival akarsz együtt lenni.
2021. jún. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
A bibi ott lesz, hogy amelyik pasi tudja magáról, hogy bejön a nőknek az válogat is köztük, és ha te nem vagy egy modellalkatú bombázó csaj, akkor meg te nem fogsz kelleni neki.
2021. jún. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem probléma. Én is egy nagyon mély gondolkodású, mélyérzésű filozófus vagyok attól még, hogy olyan csajt akarok, akinek méretes, gyönyörű kerek segge van "amellett, hogy jók a belső tulajdonságai".
2021. jún. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Az emberek kb 80% csinos pasit/nőt akar. Az inceleknek is ez a baja, hogy ők annyira jó csajokat/pasikat akarnak, akik viszont őket nem.

Nem baj, ha ez fontos számodra, mindenki más alapján választ. Viszont azt meg kell jegyezni, hogy olyan sose lesz, hogy minden tökéletesen klappol. Én pl. inkább a külsőből adok le, de legyenek extra rendben a belső tulajdonságai. Sokan inkább fordítva vannak, legyen extra helyes, és akkor nem baj, ha bizonyos kérdésekben tök bunkó, meg egy kicsit önzőbb, mint kellene, meg.. nyilván az adott személytől függ, hogy miben mennyire hajlandó lejjebb adni.

Akik meg azt mondják, hogy ez butaság és vannak számosra tökéletes emberek, netto butaság. A kapcsolat elején pont ezeket a "peoblémás területeket" színezi ki az agy, hogy jobban hasonlítson arra, akit keresel.

2021. jún. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mély gondolkodású/méretes kerek segg... Ezen felröhögtem


Azzal nincs semmi gond,ha olyat szeretnél,aki tetszik.

Akkor vagy felszínes,ha valakiről tudod, emberileg nem üti meg a mércét nálad,de a külseje miatt ragaszkodsz hozzá.

2021. jún. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Igazából jogod van így dönteni, sot én ha megrondul a nő lecserelem. (Pár év, öregszik és fiatalabbra)
2021. jún. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Úgy sem fog érdekelni, ha betalál a szerelem, addig meg nyugodtan válogass, a sok sima kapcsolatból én is olyat szeretnék, ami számomra a legtökéletesebb.


Ha meg beüt a szerelem, hirtelen minden tökéletes lesz..

2021. jún. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki válasszon olyan párt, akihez vonzódik. Nincs értelme kapcsolatot alakítani olyasvalakivel, akihez nem vonzódsz, hosszútávon nem jó egy lakótárssal együtt élni, intimitás nélkül.
2021. jún. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Én teljesen egyetértek veled, mert én is ilyen vagyok és nem érdekel ki mit gondol.
2021. jún. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy felszínes.
2021. jún. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!