Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mivel irtok rá a lányokra? Esetleg csajok mi az a szöveg ami bejön nektek?

Vannak matchek, de nem érzem azt, hogy nagy hatást érnék el az első dumával/kérdéssel kapcsolatban a nőknél.


Milyen kép, bio amit leginkább kedvelnek a csajok?



2021. máj. 31. 00:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%

20


Ahhha. Az is jo lenne, ha mar a pasi or, akkor visszabufognetek valamit.


Mert a nok dolga nem egyszeru? Kismillio levelet kapnak, nekik max el kell olvasni, valogatni es gyakorin nyafogni, hogy miert nem jon a tokeletes pasitol uzenet.

2021. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%
de nem érted hogy még csak nem is írnak a faszik??? En mindenkinek valaszolok
2021. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22%
22- akkor te is lehet ronda vagy , mert egyébként mindenkinek írnak VAGY! olyanokkal matchelsz akik a jó pasi kategóriába tartoznak és hát igen itt ugyanaz az effektus létezik mint a nőknél, nekik is sok match van és válogatnak ők is (itt kicsit visszanyal a fagyi azért mert most átérzed azt amit az átlag férfi :D )
2021. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
20%

22 aha. lassan ezeken az appokon minden nő nyafog, hogy jaaaj nem írtok, ha match van. Mégis, ha ráírok akár hetekig fel sem néz az appra. Ha törölném és megkérdezném, hogy most mi a helyzet, még neki áll feljebb, hogy jaaaj nem vagyok az appon egész nap, jaaaj így meg úgy. Akkor nem kell match-re nyomni, ha nem tetszik a másik, ennyi.


BTW te is tudnál írni, de a másikra terelni a felelősséget könnyebb. Én pont ezért hanyagolom már lassan az egészet. Elvártok, de a saját elvárásaitokat sem tudjátok betartani.

2021. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, ha már jobbra húz valaki, akkor utána miért nem ír semmit? :D egy csomószor van ilyen. Minek húzott jobbra? Én nagyon ritkán húzok jobbra férfiakat, csak azt aki tényleg bejön kép és leírás alapján. Ha visszajelöl, alap hogy beszélgetek vele :D
2021. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
51%

#25: Megválaszoltad saját magadnak: "Én nagyon ritkán húzok jobbra férfiakat, csak azt aki tényleg bejön kép és leírás alapján."


Vélhetően ugyanazokat a férfiakat húzod jobbra, akiket rajtad kívül még rengeteg másik nő is (itt "top férfiak" vagy "alfák" definíciók alatt futnak), ennél fogva ezeknek a férfiaknak (még ha TE átlagosnak is gondolod őket, az alfa és a top férfi nem feltétlenül a kigyúrt fitneszmodell lesz, hanem akár egy b...zis mosolyú ecsetfejű gyerek is lehet az, akit a többi férfi lefikáz, de a nők bizonyos részének valamiért nagyon bejön) van jó sok matchük, akár heti 70-80 is.


Ha csak a nők 1-2-3%-a is kezdeményez náluk, ők már nem lesznek rászorulva arra, hogy nálad (vagy bármelyik másik lánynál) kezdeményezzenek, mert egyszerre egy nőt fognak megdugni. Aztán mivel bizonyos idő után már ciki ráírni (és a nők meg is sértődnek rajta), így húzogat tovább és jönnek friss matchek és akkor azokból is amelyik lány rájuk ír, azzal beszélgetnek és összehoznak valamit.


Ezt látom, tapasztalom férfioldalon. A top férfiaknak a Tinder ugyanolyan svédasztal, mint a dugni vágyó nőknek.


A másik, hogy pont ezek a férfiak, akik nyilván ghostingolni is fognak, ha 5-10 mondat után nem torkollik valami pajzánba a beszélgetés, mert párhuzamosan írogatnak több nővel és aki hamarabb adja magát, azok lesznek az esélyesek. Nem fog veled kávézgatni meg ismerkedni, ha csak a puncidat akarja. Túl sok nő közül kéne elnyerned az ilyen férfi kegyeit, neked meg a női önérzeted ezt nem engedi, ezért hátrányban vagy. Dugásra hiába lennél jó nála, ha az neked nem perspektíva.


Ugyanakkor egy ducibb, előnytelenebb külsejű nő meg simán üldözheti őt a rajongásával addig, amíg egyszer éppen olyankor ír rá, amikor uborkaszezon van és aznap estére összehoznak valamit, kis koca meg elmondhatja, hogy megvolt neki a Ryan Gosling hasonmás.

2021. jún. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!