Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mivel irtok rá a lányokra? Esetleg csajok mi az a szöveg ami bejön nektek?

Vannak matchek, de nem érzem azt, hogy nagy hatást érnék el az első dumával/kérdéssel kapcsolatban a nőknél.


Milyen kép, bio amit leginkább kedvelnek a csajok?



2021. máj. 31. 00:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%
Az ugyebar valoban igaz, hogy fontosak a kepek. De a leiras is ugyanannyira lenyeges - en peldaul nem szeretem az olyan lanyokat sem, akik hiaba nagyon szepek, de nincs semmi leirasuk. Viszont ram mar nem egy lany irt olyan dolgok miatt, amiket a leirasomban irtam. Egyebkent a neten rengeteg vicces opening line van, azokat megeri megnezni.
2021. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

10- de ha volt valaki akivel tök jól elbeszélgetett.... aztán jön #jópasi.... pattintotta... aztán keres tovább....


Magamból kiindulva ha lenne valaki akivel jól elvagyok és tudom lehetne valami belőle akkor fene se keresne tovább.... jobb mindig lesz, vagy mindig lehetne találni akinek megint lehet nem kell.... tehát miért megy bele egy sehova se tartó körforgásba?


Illetve lehet csak én vagyok így, de nekem nincs kedvem random ribikkel összejönni, hogy húzogatják sokan mire találkozna velem akivel jól kijön.... nekem benyögné egyébként hetente más csávója volt hát az az ismerkedés addig tartana....

2021. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

12


nekem sincs. De mindig bejön (akár másnap) egy jobb pasi, aztán az egész megy a kukába. Online ismerkedés átka, hogy gyors, túlságosan első impulzus alapú és könnyen le lehet lépni.

2021. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%

és ez az egész férfiatlan hozzáállás, hogy nem írtok egy nőnek, ha match van, abból ered, hogy önbizalomhiányosok vagytok?

Hogyan kellene rájönnöm, hogy az akivel matcheltem tényleg kíváncsi-e rám, vagy csak bepróbálkozott és én is jobra húztam és match van?

2021. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak olyan volt, hogy (vélhetően) véletlenül jobbra húztak aztán amikor írtam nekik droppoltak. Csak mint élőben úgy online is nagyon jól kell kinézni, hogy érvényesülni tudj. Az, hogy mit írsz neki, vagy mi írtál össze magadról senkit se fog érdekelni. Kinézet számít.
2021. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem írunk? :D Inkább nem válaszolnak :D
2021. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%

14 cuki vagy.



Arra nem gondoltal, hogy elfogllalt a srac, vagy megsem jossz be neki?


Amugy neked gondolom nem jutna eszedbe irni, hiszen te no vagy, neked elojogaid vannak...

2021. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
63%
#17 látom te sem az eszlenyek taborat erosited
2021. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
19%
Faj az igazsag tudom, de csak varjad, hogy irjanak rad (es gondold, hogy onbizalom hianyos) es meg ne tedd a minimumot, veletlenul se irj te neha....neeem, hat az kizart, micsoda dolog, inkabb az osszeset elkonyvelem szerencsetlennek, meg onbizalom hianyosnak. De nekem ne kelljen tennem semmit, mert en vagyok no.
2021. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%

#19 ?? Annyit nem bir irni a csavo hogy szia akkor mi ertelme a csajnak ranyomulni biztos marhara erdekli a fiut a lany akkor

A tarskereso mar eleve leegyszerusiti a pasik dolgat hiszen meg sporolnak egy csomo felesleges probalkozast foglalt lanyokkal de mar az is nagy keres hogy a pasi kezdemenyezzen egy szia uzenetet?

2021. jún. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!