Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mivel irtok rá a lányokra? Esetleg csajok mi az a szöveg ami bejön nektek?

Vannak matchek, de nem érzem azt, hogy nagy hatást érnék el az első dumával/kérdéssel kapcsolatban a nőknél.


Milyen kép, bio amit leginkább kedvelnek a csajok?



2021. máj. 31. 00:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
És akkor minden mondat előtt kiírsz ide kérdést, hogy mit mondj?
2021. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%

Nők azokat a képeket kedvelik a legjobban, amik valóban rólad készültek. Bio irreleváns, hagyd üresen, senki se olvassa el. Nézz ki kurvа jól, akkor minden rendben lesz, majd a nők írnak neked. Amúgy meg ne erőltesd, semmi esélyed.


Tinderen sok a prosti, valószínűleg velük matcheltél.

2021. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Lényegtelen, a jó pasi ismerőseimre ráírnak a lányok maguktól vagy a 30-40-50 matchből néhány, akivel el tud beszélgetni, a többi pedig megy a kukába.


Illetve ha ráír a nőre egy semmitmondó szöveget, akkor vissza is ír a többség neki, akár még több nap után is (ugyanis ő lesz az, akiÉRT dobja azt a szerencsétlent, akivel eddig ismerkedett, ő meg csak annyit lát, hogy ghostingolt a lány úgy, hogy semmi rosszat nem írt neki).


A képeddel érsz el hatást, hogy egyáltalán jobbra húz-e, azt is csak azért-e, mert kell neki az egoboost vagy insta követőket gyűjt, esetleg lelki szemetesláda fejed van. Azt is a képeddel éred el (és a többi matchétől is függ, ami miatt sosem tudod, hogy éppen miért lettél ejtve, mert bármelyik pillanatban jöhet egy jobb), hogy első randin lesz-e szex, vagy akár eleve hozzád vagy hozzá felmenős randit szerveztek, vagy meg akar ismerni és löki neked a "sok ismerősömnek lett komoly kapcsolata Tinderről" szöveget, hátha megeszed és ő mindenképp nyer, mert ha már kiöltözött a randira legalább meghívod valamire vagy fizeti a SAJÁTJÁT, így a lelkiismerete is tiszta, hiszen te férfi létedre nyilván ugyanolyan gyakran ülsz be túlárazott kávét inni, mint egy random nő teszi ezt akár teljesen egyedül is (hátha odamegy hozzá egy pasi vagy leszólítja a sármos pincérsrác, aztán szomorúan hazamegy, mert akiket kinézett magának, azoknak nem kell a sok kis nyomi meg úgy gondolja van esélye).

2021. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Nekem fontos hogy legyen a másiknál bio és ne csak képek. Egy picit tufjak meg a tulajdonságairól, érdeklődési köréről.

Azt szoktam a legjobban szeretni ha olyat írnak, ami kapcoslódik a biomhoz. Akkor megvan az első beyzédtéma. A bók is jólesik, de onnan egy fokkal nehezebb folytatni a beszélgetést

2021. máj. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

bio nélkül nekem instant balra megy. Nekem egy szia is bőven megteszi, nem kell figurázni, van annyi eszem h tudjam irányítani a beszélgetést, ha elakadna.

Inkább azzal kellene kezdeni valamit, hogy a férfiak ne legyenek már ennyire férfiatlanok és maflák ezzel, hogy match után nem kezdeményeznek! Nagyon idegesítő, hogy ott pilláznak a felsö sorban, de képtelenek dobni egy hellót. És nem, nem fogok elsőként írni, mert én vagyok a nő! Olyan sokan nem értik ezt meg..

2021. máj. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen már sehogy. Max pózolós képeket tesznek ki meg instát


Face társkeresője sokkal kulturáltabb amúgy.

2021. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Sehogy 🤷‍♂️
2021. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha nem matchelsz senkivel akkor ugye gondolkozni is kár azon mit írj :D Komolyan szökőévente egyszer matchelek akárkivel.... egyedi szöveget viszont így se várjon, mert leginkább a sok emoticonhoz vagy az üres biohoz nem tudok hozzászólni, nyilván egy általános szöveget fog kapni.... (szóval ezzel azt akarom mondani találj ki valami közepes szöveget aztán használd azt mindig kb, írd meg úgy a biodat hogy hozzá lehessen fűzni valamit amikor írsz valakinek és ezzel tudod kezdeni)


Én nem tudom a csajoknál hol kezdődik a jó pasi akire minden második csaj csurgatja a nyálát.... de tény vannak ilyenek pasi oldalon is hogy mint előttem mondták miatta ghostingol téged a csaj :D aztán meg megy sírni a barátnőjéhez mert lepattintotta :D

2021. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

8 na ja


aztán pár szelfire, vagy borozós képre kiakad, ha copy past szöveget írsz és nem nyűgözi le őt eléggé XD

2021. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"aztán meg megy sírni a barátnőjéhez mert lepattintotta"


Nem megy, van másik, nők is párhuzamosan futtatnak több "projektet", szépek között ez így megy.

2021. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!