Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz az hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az hogy vannak olyan 30 feletti mamahoteles férfiak akiknek ha lehetne barátnő akkor sem akarnának és menekülnek a nőktől mert inkább anyukájuk mellett akarnak lenni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg vannak ilyenek. Ahogy az is előfordul, ahol ezt anyuka egészen egyszerűen ezt nem hagyja, és egészen szélsőséges módszerekkel üldözi el a fia párját. Ismerek ilyet, ahol anyuka a színlelt "halálos betegségét" használta fel vagy elrabolt a fia menyasszonyát, aki ezek után természetesen menekült.


Nehéz eldönteni 1-1 esetnél, hogy épp melyik verzió történik meg. És bizarr, hogy valamilyen szinten mindkét félnek (gyerek és az anyja) "jó ez így", anyuka retteg a magánytól a legtöbb esetben, a fiának pedig jó az, hogy nincs házimunka meg ilyenek.

2021. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm ilyen. Anyám minden barátnőjét körbeugrálta, mert szerintem már örülne neki, ha nem neki kéne gondoskodnia a kisfiáról (ez nem az én véleményem, szerintem nagyon rossz ez a felfogás). Amúgy tesóm érdekes módon hasonló nőhibáztató szöveget tol, mint itt szoktak lenni a kérdések, miközben egy nő-anyám tartja el és csinál helyette mindent.

Anyám is tehet erről, de nehogy már egy negyvenhez közeli férfi ne érezze kínosnak és kegyetlennek, hogy az anyja vásárol be helyette még minuszokban is.

2021. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Van ilyen, itt vagyok én. Diplomásként (ennyit ér ma Mo-gon 5 év kemény egyetem egy nem büfészakon, de kb annyit ér, mint egy büfészak) államnak dolgozva éppen csak 220 nettót keresek 36 évesen. Otthon élek, mert már vagy 8 éve lakásra gyűjtök, mióta dolgozom, és még nincs meg a 10 millióm. Ugye eleinte még jó volt, csajoztam, mentem fel a nőkhöz, akik albérletben éltek, vagy saját lakásuk volt. De egy idő után kínos volt, hogy ugye változik az idő, neked nem nő igazán a béred (3 évente 7-8 ezer ftal), nem lépsz egyről a kettőre, nem vagy családfenntartó és öregszel (8 év alatt a vonzó külső, ami működött huszonévesen, már nem olyan fényes 33 felett, és kevés nő kíváncsi már rád). Szóval van ilyen.
2021. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mint aza utolsó. De rájöttem ez ilyen öngerjesztő xar. Kellet volna egy stabil csaj akivel megosztom az életem,költsegeim és együtt ugrunk egy öneladósitó kölcsönbe.
2021. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!