Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A végén még kiderül, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A végén még kiderül, hogy nem is igénytelen vagyok, hanem extra-igényes?

Figyelt kérdés

Egyszer megkapom, amikor csúnya nőt keresek célzottan vagy ráírok ismerkedni a nőkre az alapján, hogy huszonéves lány, hogy mennyire igénytelen, reményvesztett férfi vagyok.


Máskor meg bizonygatni akarják, hogy sok férfi azért csicskul be meg megy le papucsba a nőnek, mert nem olyan felszínes szemétláda, mint én, hanem ténylegesen őszintén szereti a nőjét. Nem kényszerből a fix punciért vagy mert akar valakit, aki szül neki utódot.


Én is jófej meg rendes tudok lenni, ha megkapom a rendszeres szexet, de soha senkinek nem fogok becsicskulni.


Olyan nővel sosem lennék, akit csúnyának látok, de olyannal igen, akit az összes haverom, ismerősöm annak lát, viszont ha nem akar becsicskítani és szereti a szexet, akkor már képes lennék beleszeretni.


Viszont a nő külseje abban a pillanatban lényegét veszti, hogy irreális elvárásokat támasztana velem szemben.



2021. máj. 26. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

"Én is jófej meg rendes tudok lenni, ha megkapom a rendszeres szexet, de soha senkinek nem fogok becsicskulni."


Egy főnyeremény lehetsz!


Nem kérek privátot, köszi!

2021. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy te igénytelen, csak egy gyökér.
2021. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

" viszont ha nem akar becsicskítani és szereti a szexet, akkor már képes lennék beleszeretni "


Az egész megfogalmazásod, olyan mintha valami 16-20 éves tini írta volna. És ezt ne sértésnek vedd, mert nem az.


A párválasztásnak pont az a lényege, hogy nincs igazából alá-, fölé rendelt fél, kb. egyenlő partnerek vagytok mint az évtizedes haveroddal. Viszont a fenti két tényező ellenére is kiderülhet, hogy nem passzoltok, és akkor mehetne a hattyúhalál.

2021. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a becsicskítani? Kisujjad se kelljen mozdítani a nőért, de azért az szeresse a lábát szétteni neked rendszeresen, mert neked az jár? És ha a nőnek nem akkora a szexuális igénye mondjuk, hogy naponta csinálja? Akkor már lehet vele úgy bánni, mint egy darab sz.rral? Úgy előadjátok, hogy nektek szeretet meg figyelem kell, nem a szex, mégsem tudok elvonatkoztatni ettől, mintha másból se állna egy kapcsolat csak abból, hogy a nőnek KI KELL titeket elégítenie akkor és annyiszor, amikor ti akarjátok.
2021. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy értelmes kapcsolat a kompromisszumokról szól. Nem "becsicskulás" az, ha összecsiszolódik egy pár. Olyan még nem volt a párkapcsolatok során szerintem, hogy valakik egyből tökéletesek voltak egymás számára.


Szexelni pedig akkor lesz kedve a nőnek, ha nem csak arra figyelsz, hogy neked jó legyen. 🤷🏼‍♀️

2021. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lehetsz, mint a hülye kollégám.
2021. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#3: "A párválasztásnak pont az a lényege, hogy nincs igazából alá-, fölé rendelt fél, kb. egyenlő partnerek vagytok mint az évtizedes haveroddal."


Ezt kérlek a nőknek is mondd el, hogy ne akarjanak uralkodni felettem.


#5: "Szexelni pedig akkor lesz kedve a nőnek, ha nem csak arra figyelsz, hogy neked jó legyen. 🤷🏼‍♀️"


Bár ennyire egyszerű lenne... Az a baj, hogy a nők nagyon kis része, aki igazán imádja a napi, akár többszöri, rendszeres szexet. Az ilyen nőknek meg férfi-háremük van vagy valami milliárdos pasijuk. Mindezt úgy, hogy nem is erre hajtanak, csak jön magától.

2021. máj. 26. 20:22
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az se baj, ha nem élvezi, de neked legyen jó. Király.
2021. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
De most te kapcsolatot szeretnél, vagy rendszeres napi többszöri szexet? Mert egy kapcsolatban előbb utóbb fontosabb dolgok is előtérbe kerülnek, mint az állandó töcskölés.
2021. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul olyan is megeshet, hogy pl. egészségügyi okokból nem tudnak a párok nemi életet élni. Vagy terhesség alatt, szülés után. Vagy ha tragédia történik a családban (nálunk most ez van sajnos) akkor sem azon fog járni a nő agya, hogy melyik napszakban szopjon le.
2021. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!