Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mint jelent, amikor ez egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint jelent, amikor ez egyik barátnő a másiknak azt mondja: "Szerintem a Pétert válaszd, ő megad neked mindent!" Érzelem, stb. vagy csak a pénzre értik?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Arra értik, hogy a szerelem elmúlik, a nélkülözés, a hozott rossz minták, a kicsapongó életmód, a nőzés, meg nem.
2021. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
86%
Én még nem talàlkoztam Péterrel, de hosszútàvon biztosan jobb vàlasztàs!!!
2021. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Péter jobban teszi, ha távol marad a gyerekektől. Amennyiben ő felnőtt. Bár, a kérdés alapján nem vagyok benne biztos.
2021. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Bejon nekik Pèter, jobban Mint a masik.
2021. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Ezt valami filmben láttad? Nekem van egy pár barátnőm, meg volt pár "Péterem" is, de soha nem voltam még ilyen helyzetben, hogy ezt mondta volna a barátnőm. Van valami "férfi piac"? Ott tudnám elképzelni egy közös vásárlás során 😂
2021. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Főleg a pénzre értik. A nők a pénzt szeretik.
2021. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Mindenre. Elég egyszerűen van megfogalmazva.
2021. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Azt, hogy jobbikos.
2021. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Annyi csak, hogy még véletlenül se zavarjál be neki, azért terel el, mert ő fog a Huffnágel Pistihez menni, nem te. Neked jó lesz a "Peti" is.
2021. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy Jente nénit játszik. Magyarán kerítőnőt. Azt hogy miért nem tudjuk. Lehet őszintén jót akar neked, és ő Péternek drukkol hogy ő legyen neked a befutó love, vagy megtetszett neki a másik és így próbál lebeszélni róla. Ezt neked kell kideríteni. Mi látatlanba nem tudjuk.
2021. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!