Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mint jelent, amikor ez egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint jelent, amikor ez egyik barátnő a másiknak azt mondja: "Szerintem a Pétert válaszd, ő megad neked mindent!" Érzelem, stb. vagy csak a pénzre értik?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 20:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Arra értik,hogy lelki,testi,anyagi támasza lesz Péter.Nagyon fontos egy nőnek,hogy biztonságban érezze magát egy férfi mellett minden téren!
2021. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
De te most ki vagy? Akinek mondták vagy Péter?
2021. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14%

12-es nem tök mindegy. Nem fer ez a másik mondja meg kit válasszon.


Az ilyeneket kéne képen törölni hideg vizes ronggyal és legközelebb amikor két pasi van a képben, akkor megkérdezni tőle, hogy na és emlékszel amikor meg akartad mondani kit válasszon xx?


Az ilyen nem barát, bármennyire is jót akar vagy nem.


Egy barát elmondja a véleményét, de nem mondja meg kit válasszon.

2021. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy csak fiktív név a Péter, ez egy nem valós kérdés. A kérdés milyenségéből is ez olvasható. Vagy csak két barátnő beszélgetését elcsípte az utcán, és ezért kérdi. Ha konkrét kérdés lenne, nem így kérdezné.
2021. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%
11-es csak akkor érzi magát biztonságban minden téren egy nő, ha szerelmes is. Addig csak maximum anyagi vagy biztonsági biztonságot ad a pasi neki, de nem minden téren fogja biztonságban érezni magát, ha nem szereti, érzelmi biztonságról itt nincs szó, pláne, hogy barátnő kell ahhoz, hogy eldöntse kit válasszon. Ne már! Ez azért több mindent elárul a barátnőkről és a másikról is hogy hagyja ezt a mondatot kicsúszni a barátnő szájából.
2021. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
#13 pont ezért kérdeztem, hogy ki ő. Mert nehogy már megmondják neki, ha neki lett mondva, hogy melyik pasi kell neki. Ha meg ő "Péter" (tisztában vagyok vele, hogy fiktív név), akkor ne ilyenekkel álljon le, akik ez alapján választanák őt, mert a másik azt mondta neki. Ezért sem tök mindegy, mert több szempontból lehetne válaszolni.
2021. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti hogy két önző picha beszélget,akiknek elsődlegesen az a legfontosabb szempont,hogy mit kaphatnak.

Egyirányú, haszonalapú gondolkodást jelent.

2021. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Bocs, de nem tudtam befejezni, mert bejött a lány a szobába, és véletlenül elküldtem a kérdést :D


Szóval ismerkedek egy lánnyal, egész jól alakul, tegnap volt egy közös program az egyik barátnőjével és annak a barátjával (látszólag minden jól ment).

A két lány beszélgetett (én közel voltam, de nem láttak), és ekkor ezt így beszólta annak a csajnak, akivel ismerkedem... nem én vagyok Péter... kicsit olyan mellbevágó dolog volt, és nem értettem, mire érthette, mit ne adnék én meg neki?!

2021. máj. 25. 15:32
 19/20 anonim ***** válasza:

Hűha, van egy előzménytörténet egy rossz zsaruval. De ha te vagy a jó zsaru, tiéd lesz a dicsőség és annak gonosz boszorka barinője.


To be continued

2021. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha ez alapján választ a csaj magának, hogy a barátnője mit mond, akkor se Pétert, sem téged nem irigyellek, bárki nyeri meg. :D
2021. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!