Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon ha matchelünk, akkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon ha matchelünk, akkor a pasik is tudnak írni elsőként, nem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 10:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7: Mivel egy képet és egy bemutatkozó szöveget látnak, nyilván azért, mert nem Ian Somerholder arcom van. Lehet gondolkodni, hogy mit tudok ezzel kezdeni!?
2021. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%
9: 4 év alatt 4 matchem volt férfiként, ennek a "rengetegnek" én írtam először, válasz sem jött. Szóval a 39 matcheddel be lehet kapni nyugodtan.
2021. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 VincentLaw ***** válasza:
45%

#10

Én fent vagyok az appon, de ha van match, az 1 napon belül eltűnik, mert nem hajlandóak írni, én meg ugye addig nem tudok. Szóval én a szarnak adtam még egy pofont lényegében :D

2021. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, dobj egy képet, ha tetszel, írok és utána be lehet kapni is. :D
2021. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tok jo lenne, ha nem nyafognatok azon, hogy a pasi nem ir, amikor ti is tudnatok.


Tok jo lenne, ha nem azon nyafognatok, hogy mit ir a pasi, hanem orulnetek, hogy ir valamit.


Tok jo lenne, ha a match ekbol, nem csak elolvasnatok az uzenetet, es valamit kepesek lennetek reagalni, ha mar egyezes van es elvarjatok, hogy csak a pasi tegyen meg ertetek mindent.


Szoval nyafogni ti is tudtok, es lerazni a felelosseget, meg a ferfiakat hibaztatni.


Ennyi🤦🤷

2021. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mucika a hiszti hercegno stilusoddal, szerintem jobb is, ha nem irnak rad. Hisztihercegno.



Bekaphatod...

2021. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣 szegénykéim, de szar lehet nektek, hogy rondák vagytok és senkinek sem kelletek.
2021. máj. 26. 14:51
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Utoljara, felhuzott a kiscsaj.


Aztan meg csodalkoznak, hogy nem kellenek senkinek, vagy olyan palikat kapnak, aki csak alazza. Vagy azon, hogy jaaaaj a normalis pasik olyan luzerek, engem nem talalnak meg, tiszta incel az osszes fuuuj.


Legtobb no, ugyanilyen kis p..csa stilust veszi fel, mint te, amint valami nem ugy alakul (azonnal), ahogy ofelsege akarja. Toporzekol es elvar, mikozben ofelsege egy suttyo stilist vesz fel. A hasonlo, a hasonlot vonzza. Es eljatsza a martirt, a szegeny lelket, akit sajnalni kell, mert nem kepes egy alap kommunikaciora sem, de o elvarja, hogy neki minden pasi egybol irjon, folyamatosan szorakoztassa.


Veritek magatokat a foldhoz, hisztiztek, aztan meg mindenki bekaphatja, mert szerintetek, nektek minden jar.


Hat ez nem igy megy a tarskereses, ahogy te kepzeled, hogy a szuzmaria konnye aztassa a kicsi szived, te szegeny.


Es az a gaz, hogy 30 felett is ilyen a legtobb no.

2021. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%
#17 hmm... és ki is nyafog, hogy neki még csak nem is írnak a pasik? xD
2021. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19


De hat neki van match-e, o aztan nem ronda, vagy suttyo proli, o hejjjcegno xd



Elarulom muci, hogy a legtobb pasi mindenkit jobbra huz, meg sem nezi a pofikad, vagy az adatlapod, hiaba hisztizel.


Aztan match lesz es rajon, hogy nem jossz be neki, ezert nem is ir. Ciki, de nem tetszel mindenkinek.🤷

2021. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!