Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem zavar, ha nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, ha nem tud normálisan írni a másik fél?

Figyelt kérdés

10-ből 9 lány nem használ nagybetűket, vesszőt, ékezetet. Tele van minden mondata rövidítéssel, és néha még a helyesírás is gondot okoz. Ezek csak engem zavarnak?


(Ez nem a lányok ellen irányul, csak főként ismerkedésnél jöttek ezek elő)


2021. ápr. 26. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon zavaró tud lenni, felszines igénytelenséget sugároz. Röviditések, ékezetek, még oké de amiről beszélsz az már kuka.
2021. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Én ékezeteket a sokkal gyorsabb kommunikáció érdekében nem szoktam, nem gondolom, hogy ez rontana valamit.
2021. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Engem is ki tud ábrándítani. Az ékezetek hiánya nem, mert ha gyorsan írok valamit telefonról én sem bíbelődöm az előugró billentyűkkel, de a helyesírásra akkor is igyekszem odafigyelni.
2021. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Engem is nagyon zavart amikor ismerkedtem. Én nő vagyok,nagy átlagban a pasik is igénytelen erre.
2021. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

mivel telefonrol irok es SOKAT irok egesz nap ide-oda, kulonbozo platformokra, embereknek, ezert nincs kapacitasom az ekezetekre meg nagybetukre. igy van beallitva a telefonom es igy millioszor gyorsabb.

aki 2021-ben az ekezetek hianyan pattog online kommunikacio soran, az egy tudalekos gyoker, es jobb is, ha ez hamar kiderul.


ettol fuggetlenul a rossz helyesiras es kozpontozas hianya szamomra is taszito, meg az is, ha valaki csak tomondatokban kepes fogalmazni. hiaba nem hasznal valaki nagybetuket pl., ha amugy ertelmes, intelligens es tud fogalmazni, nem zavar. ellenben ha nem tudja mi a kulonbseg az egyelore-egyenlore kozott vagy olyanokat ir, hogy ‘kimentunk horvatba..’ az baromi lehangolo.

2021. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
En speciel le*szrom. Nekem az iraskep sokkal fontosabb! Nekem pl ekezet sincs a telomon.
2021. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"aki 2021-ben az ekezetek hianyan pattog online kommunikacio soran, az egy tudalekos gyoker"

Itt nem az ékezeteken van a hangsúly, hanem a felsorolt dolgok halmozódásán.


Pont arról beszélek, mint amit a #5-ös írt az utolsó bekezdésében.

2021. ápr. 27. 00:14
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Engem is zavar. Nem tudnék buta emberrel együtt lenni. Ennél azért nagyobbak az igényeim. Az írni-olvasni tudás pedig az alap. Számomra ez egyfajta szűrő volt annak idején, mikor férfiakkal ismerkedtem interneten, és társat próbàltam találni. A 95% egyébként megbukott rajta, de szerencsére nem kellett sokáig keresnem.
2021. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Büszkén vállalt nyelvtan náci vagyok én is. Egyszerűen igénytelenségnek tartom a helyesírás hiányát, nem tudnék olyan emberrel együtt élni, aki képtelen a központozásra vagy leír egy muszáj szót ly-nal. Hála Istennek, a férjem is ilyen.
2021. ápr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Lyaly
2021. ápr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!