Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ferfiak ti miert reagaltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ti miert reagaltok igy egy korrekt elutasitasra?

Figyelt kérdés

Szoval tartkereso.

Ramirt egy nalam majd 14 evvel fiatalabb, dohanyzo, 192cm magas srac, aki szeretne gyereket.


Ezek a dolgok miatt nalam kiesett.


Megirtam meki hogy bocsi de nem szeretnek vele ismerkedni tobb okbol is.


Kerdezte mik az okok.


Valaszoltam h nem szeretnek dohanyzo pasit, a 147cmhez o tul magas, raadaskent tul fiatal es en az nalam idosebbeket tartom vonzonak, es hat van mar gyerekem es mem akarok tobbet.


Erre ocsmany modon karomkodott le k-zot, meg sorolhatnam ha az oldal engedne. Szepre forditva egy penzehez ribi vagyok aki a gazdag pasikra vadaszok.


Majd letiltott, monjuk en is ot.


De miert kell igy reagalni erre?


47N


2021. máj. 24. 18:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#7.-es vagyok

Addig ne ess túlzásokba egy emberrel kapcsolatban, amíg csak írt! Az életben elmész egy ember mellett, ránézel, ő is rád, és a következő napon megszólít. Hetekig is beszélgethettek anélkül hogy bármi komoly történne. Ezzel szemben a neten, két nehezen összehozott sorért már szexet akar némelyik, és ha nem jön össze, akkor jön a k-zás, és hasonlók. "Mennyi energiát fektetett bele a dologba hiába! " Ezeket lehet elkerülni a közvetlen ismerkedéssel! Én az internet mocskos világában nem helyezek el semmi olyat, amiről tudom hogy hibás, helytelen, igénytelen, stb.. Már ezekből is lehet következtetéseket levonni a célszemély mivoltára. Tény hogy lehet valaki jó helyesírással megáldott barom, de azért ez a ritkább. De sajnos ebben a mocskos világban a szar, és más hasonló szavak már-már szalonképesek. Én is megengedek magamnak hasonlót, főleg politikai témákban.

2021. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem egymast keressuk, ez lenne a korrekt toled. Tole meg az, h koszonom szepen a beszelgetest es tiszteletben twrtom a dontesed. Majd elkoszontok. Ez lenne a helyes.
2021. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12 ez jo lopom 🙂


Mondjuk nem ertem h azert az 5 percert miert van oda h mennyi energiaja van benne ... Ppont annyi amennyi nekem. Nem?

2021. máj. 24. 19:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!