Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ferfiak ti miert reagaltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ti miert reagaltok igy egy korrekt elutasitasra?

Figyelt kérdés

Szoval tartkereso.

Ramirt egy nalam majd 14 evvel fiatalabb, dohanyzo, 192cm magas srac, aki szeretne gyereket.


Ezek a dolgok miatt nalam kiesett.


Megirtam meki hogy bocsi de nem szeretnek vele ismerkedni tobb okbol is.


Kerdezte mik az okok.


Valaszoltam h nem szeretnek dohanyzo pasit, a 147cmhez o tul magas, raadaskent tul fiatal es en az nalam idosebbeket tartom vonzonak, es hat van mar gyerekem es mem akarok tobbet.


Erre ocsmany modon karomkodott le k-zot, meg sorolhatnam ha az oldal engedne. Szepre forditva egy penzehez ribi vagyok aki a gazdag pasikra vadaszok.


Majd letiltott, monjuk en is ot.


De miert kell igy reagalni erre?


47N


2021. máj. 24. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon fejletlen készségű, végletekig frusztrált emberek kezelik így a dolgokat.
2021. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Mert idióta. Te viszont maradj ilyen mindig. Én férfiként a ghostingolós férgeket gyűlölöm, akikben nincs annyi gerinc, hogy megmondják, mi az oka.


Pedig én soha nem reagáltam durván, még akkor sem, amikor a másik beszélt velem durván.


Csak szeretném tudni, hogy bennem van-e a hiba vagy csak szerencsétlen véletlen, hogy megismerkedett egy nálam jobb sráccal vagy az exével békült ki.

2021. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tobb eset is volt h leszoltak erte mert nemet mondtam az ismerkedesre.


De ilyen durvan meg soha

2021. máj. 24. 18:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3

Lehet, hogy én is ilyen ghostingolós féreg vagyok. Nagyon sajnálnám, ha így lenne. Egyszerűen képtelenség korrekt módon viselkedni (most én netes társkeresőről beszélek). Írnak primitív férfiak, csak szexet akarnak, de mindezt nagyon közönséges módon mondják. Írnak házas férfiak, ignorálom őket (gondolom nem tartozom magyarázattal, hogy NEM szerető akarok lenni), erre még párszor rám írnak. Írnak nálam nem tíz, hanem húsz, sőt, néha már harminc évvel fiatalabbak. Mit mondjak? Hogy nem óvodát készülök nyitni? (Megjegyzem, kifejezetten kedvelem a fiatalabb férfiakat, de ilyenkor szembesülök azzal, hogy nna már, ezt mégsem.) És végül maradnak a korban hozzámillők, akik nem töltötték ki az adatlapjukat (egyáltalán), nincs fent fényképük és annyit írnak, hogy szia. Na, ezek után? Magyarázattal tartozom bárkinek is?

2021. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

*"Egyszerűen képtelenség korrekt módon viselkedni"


Hát azért ahogy látszik, megpróbálok.

2021. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Nőknék is van olyan h nemet mondasz neki mert akármi miatt, erre nekiáll tönkretenni az életed 🤷🏻‍♂️
2021. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem fogalomzavarban vagy! Ez egy kis takonypóc, akinek az egőja hatalmas, az IQ-ja pedig pici! Ezért nem kell a férfiakat lenézni. Noha férfi, és nő között is van rengeteg aki nem fér át a rostán, ez általánosításnak tűnne! De tény hogy a névtelenség sok "férfiből" kihozza az állatot! Ez az állat benne van az elutasításod nélkül is! De egyszerűbb elviselni névtelenül egy paraszt okoskodását, mint belefutni egy találkozón egy ilyenbe! F
2021. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Nőtől sem sokszor kapni korrekt elutasítást. Vagy nem jön válasz, vagy beszólás, sértegetések jönnek kulturált nem helyett. Szóval szerintem akkor már jobb, amikor nem írnak vissza semmit.
2021. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

#4: Arról van szó, amikor beszéltek, akár hetekig (és nem te nyújtod el, hanem ő hárítja mindig valamivel a találkozót), látszólag minden oké és a személyes találkozóra nem kerül sor, hanem felszívódik, vagy letilt, vagy simán csak nem érnek többé célba a "Hahó, élsz még?" üzenetek, ha a telefonszámát tudod, akkor azt sem veszi fel, esetleg az egyet csörög és kisípol (mert azon is letiltott). Ilyenekre gondolok.


Elég sok van belőle. És amiket felsoroltál, azok egyike sem igaz, nem vagyok házas, az elején tisztázom a közismerten kényes témákat, mint magasság és nem vagyok perverz szexragadozó sem.


Persze számszerűen jóval több a match-unmatch és az első üzenetre sem válaszoló, de ezeket elengedi az ember, hiszen semmi köze nem volt hozzá. De akivel már a fél életedet átbeszélted és látszólag minden oké, ott érthetetlen, hogy egyszer csak fogja magát és felszívódik.


És ezek jobban megérintenek, mert heteket áldozol rá és egyre jobban úgy érzed, hogy kialakul az összhang és még egy indoklást sem kapsz, hogy miért tűnt el, ha valahogy sikerül elérned, akkor meg rád förmed egy olyan szöveggel, hogy "jobb is, hogy nem ismerkedtem veled, mert nem tartozom neked semmilyen beszámolási kötelezettséggel, az meg már a te bajod, ha közben párhuzamosan nem ismerkedtél más lányokkal", amitől szintén nem leszel okosabb, de legalább rúgott beléd egyet.

2021. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azert vannak akik annyi irnak h szia es vege.

Nem minden ismerkedes vegzodik ezzel. Csak ez most melyen erintett.


Baratnom szo melkul lelep a beszelgetesekbol ha ugy erzi elege van a masikbol. Full hulyenek nez h magyarazkodom. Azt mondja o mar belefaradt abba h hulyekkel beszeljen. Kilep tilt es ennyi manapsag.

2021. máj. 24. 18:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!