Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig mehet még ez a pofátlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet még ez a pofátlanság? Az a férfi aki ismerkedni akar az egyből Incel lesz? Mennyi mocsok fog még beömleni nyugatról?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 10:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
26%

"#71-nek és a többinek üzenem, ha ezzel a szalmabáb érveléssel végzed a mérnöki munkád is, akkor itt és most írd be melyik cég, meg mivel foglalkozik, mit gyárt, karbantart, forgalmaz, hogy ahhoz ne legyen közünk mert élet és balesetveszélyes :D"


Szerintem esetleg előbb te gondold át azt, hogy biztos jó-e a logikád, ha arra a következtetésre jutottál, hogy mérnöki diplomája van annak, aki a 71. hozzászólást írta.


(Ettől még nem kevésbé releváns a válasza a témában, csak ha már kritizálsz az érvelése miatt, gondoltam, szóvá teszem.)

2021. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
0%
Mivel feltételeztem, hogy a magát mérnöknek valló nő reagált, és valóban mérnök, ezért írtam, logikusan. - amúgy tök mindegy micsoda, de a szalmabáb érvelés, az szalmabáb érvelés.
2021. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
0%

"miert, toled elvarja valaki? ki? es ha elvarjak, miert nem vagy kepes megcsinalni?"


Sok nő szereti felhozni. Meg tudnám csinálni, sőt, BMW-t is tudnék venni meg budai villát is, csak kérdés, hogy megéri-e ennyit küzdeni az életben, vagy keresnem inkább egy olyan nőt, aki önmagamért van velem.


"najoo, szerintem te beteg vagy:D azt is elhiszed, hogy az oltassal a bill gates meg soros gyorgy chipet ultet belenk, ugye?"


Csak kár, hogy ez nem konteós álhír, hanem ténylegesen nőjogi szervezetek szóvivői nyilatkozták és már több helyről felmerült a téma. Igaz, még kidolgozás alatt van, mint az alapjövedelem, de attól még a kettőt ne mossuk már össze.


"es ki tiltja meg, hogy annyira kimuveld es edukald magad es figyelmfelkelto legyel, hogy mondjuk egy nemet vagy sved vagy holland lany beledszeressen?!"


Azért remélem érzed a különbséget, hogy mivel a nő felfelé választ, nekem egy viharvert ország polgáraként kellene 500%-os teljesítményen pörögnöm, hogy egy ÁTLAG svéd/holland szintet elérjek, hogy egyáltalán szóba jöhessek egy ilyen lánynál. Amiért még csak nem is hibáztatható ez a lány, ahogy itthon a budán élő orvostanhallgató se hibáztatható, ha jobbat szeretne magának, mint a borsodi faluból származó ösztöndíjas orvostanhallgató, akinek kajára sincs pénze a tanulás mellett. Becsülendő a küzdelme és hogy mennyire szeretne a nyomornegyedből orvos lenni, többre vinni, de ez még nem jelent instant vonzalmat a nő szemében.


Küzdeni az ember jól kijelölt, látható célokért szokott, homályos és feltételes célokért értelmetlen.


"menstruacios szabadsag?!!?!! te megis hol a f..ban elsz, ember? mert nemhogy menstruacios szabadsag nincsen, de meg az is el van varva, hogy te gorcsoktol roskadozva, gyengen, fajdalmak kozepette ugyanazt a teljesitmenyt nyujtsd"


Ha alvállalkozón keresztül vagy bejelentve gyártósori vagy napszámos munkára, akkor ott ezek nyilván nem járnak, ahogy a táppénz is csak papíron, mert már másnap ki leszel jelentve, amúgy sem a bérpapír alapján kapod a fizetésedet.


De normálisan bejelentett munkáknál jár, ugyanúgy, ahogy a laktóz intolerancia vagy Chrohn betegség után az évi maximum 300 ezer Ft-os SZJA visszatérítés és sok más. Ezeket nyilván maximum valami fejlett nyugati multi HR-ese fogja neked elhadarni, de nem verik nagy dobra a munkáltatók érthető okokból. Attól még jár. Sőt, középiskolákban is a lányoknak van valamennyi nap, amikor igazolt hiányzás, ha közli, hogy menstruált. Nem tudom a jogszabályt, most nem fogom kiguglizni, neked ugyanannyi.


"ellenben idozitett bombakenet neznek rank, akik barmikor elmehetnek szuli es inkabb vesznek fel egy pasit helyettunk, akinel


ez a veszely ugyebar nem all fent."


Erre csak azt tudom mondani, hogy együttérzek veled, mint gyereket szintén nem akaró FÉRFI, aki emiatt CSOK-os pénzeső nélkül kénytelen ingatlant venni, ha valaha arra adja a fejét.


Emiatt nem a férfiak a hibásak, hanem azok a nők, akik szeretnének szülni és kilobbizták maguknak ezt a dolgot. És azok a férfiak, akik szeretnének gyereket és támogatták benne a szülni akaró nőket, hogy kilobbizzák maguknak.


Erről szól a demokrácia. 51% eldönti, hogy a maradék 49-nek mi legyen a jó. Ha pedig ennél nagyobb kisebbségben vagy, akkor még reménytelenebb a helyzet, hogy tudj fordítani a dolgokon.


Én sajnálom azokat a nőket, akik nem akarnak gyereket, mégis előítélettel néz rájuk a munkáltató, de erről nem a férfiak tehetnek.


#72: "De hát előtted is ott a lehetőség, hogy elmenj férfi prostinak, de nem élsz vele"


Azért nem mindegy, hogy nőknél igény van a nagymama korú nőre és az extrém kövérre is, férfiaknál meg maximum a felső pár százalék, akiért fizetnek a nők. A többiért csak a meleg férfiak.


#80: "Vagy annyira elfogult vagy, hogy komolyan fel sem merül benned, hogy azzal, hogy az egyik szülő gyesre és gyedre mehet, és nem kell 3 éves koruktól fizetős magánoviba, aztán 6 éves korától fizetős magániskolába járatni a gyerekeiket, semmivel több támogatást nem kap az anya, mint az apa?"


Téves, mert a gyerekét egyedül nevelő nő jobban jár, mint a gyerekét egyedül nevelő férfi.

2021. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
100%

"Téves, mert a gyerekét egyedül nevelő nő jobban jár, mint a gyerekét egyedül nevelő férfi."


Milyen szempontból jár szerinted jobban?

2021. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
100%

‘Ha alvállalkozón keresztül vagy bejelentve gyártósori vagy napszámos munkára, akkor ott ezek nyilván nem járnak, ahogy a táppénz is csak papíron, mert már másnap ki leszel jelentve, amúgy sem a bérpapír alapján kapod a fizetésedet.


De normálisan bejelentett munkáknál jár, ugyanúgy, ahogy a laktóz intolerancia vagy Chrohn betegség után az évi maximum 300 ezer Ft-os SZJA visszatérítés és sok más. Ezeket nyilván maximum valami fejlett nyugati multi HR-ese fogja neked elhadarni, de nem verik nagy dobra a munkáltatók érthető okokból. Attól még jár. Sőt, középiskolákban is a lányoknak van valamennyi nap, amikor igazolt hiányzás, ha közli, hogy menstruált. Nem tudom a jogszabályt, most nem fogom kiguglizni’


azert imadom a feltetelezest, hogy ha egybol GYARTOSORI MUNKAS vagyok feketen:D

ha mar ennyire raizgultal, egy multinal dolgozom, bejelentve, nem a legalja call centeres munkakorben es az atlag felett keresek, emellett a munkamnak eppenseggel van nemi koze a jogszabalyokhoz.

NINCS OLYAN, hogy menstruacios szabadsag, hiaba vered magad. maximum betegszabit vehetsz ki, es elmehetsz tappenzre, de ezt te ferfikent ugyanugy barmikor megteheted, mint mi nokent.

lehet, hogy valamelyik fejlett orszagban van ilyen, de 2021-ven magyarorszagon es egy nemmetezo fogalom.


es elarulom, gimiben meg ahhoz is orvosi igazolas kellett nemely tanaenal, hogy tesibol fel legyel mentve, ha epp megvan. de akinek nem, az is huzta a szajat, h tr hogy mereszelsz nem lefutni 5 kilometert gorcsolo hassal.

BIZTOS hogy ez nem igazolt hianyzas bemondasod alapon.


de imadom, hogy mindent jobban r

tudsz, de ha ala kell tamasztani, arra mar lusta vagy. addig sajnos netto baromsagnak fogom tekinteni.

2021. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!