Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig mehet még ez a pofátlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet még ez a pofátlanság? Az a férfi aki ismerkedni akar az egyből Incel lesz? Mennyi mocsok fog még beömleni nyugatról?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 10:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
91%

‘Viszont tőled nőként senki nem várja el a mérnöki diplomát.’


miert, toled elvarja valaki? ki? es ha elvarjak, miert nem vagy kepes megcsinalni?


‘Még egyelőre nem, de dolgoznak a kvótákon a feminista szervezetek. Akkor már ez is teljesül. És gondolom nem fogtok ellene tiltakozni...‘


najoo, szerintem te beteg vagy:D azt is elhiszed, hogy az oltassal a bill gates meg soros gyorgy chipet ultet belenk, ugye?


‘Nőként ha beszéled a célországod pasijainak a nyelvét, akkor bármikor beházasodhatsz bármilyen gazdag országba. Férfiként ennek minimális az esélye, mert a nő felfelé választ’


es ki tiltja meg, hogy annyira kimuveld es edukald magad es figyelmfelkelto legyel, hogy mondjuk egy nemet vagy sved vagy holland lany beledszeressen?! ez nem nemzetisegtol, hanem EMBERTOL fugg, de valoban, ha 8 altalanosod van es meg nyelvet se beszelsz, emellet csokott torpe vagy, ne vard, hogy egy sved modell csaj majd a labaid ele veti magat.


‘Nőként bármilyen férfi örömmel befogadott volna a rezsi feléért az otthonába, lehet, hogy még azt se kérte volna el.’


aha es aztan majd hallgathatjuk a magadfajta nogyuloloktol, hogy rohadt penzehes krvak vagyunk, akik csak az ingyen lakas miatt vannak a ferfivel es ha esetleg szakitasra kerulne sor, habzo szajjal rohogtok majd, hogy ‘igen, ezt erdemlitek, nincstelen senkik, menjetek csak az utcara’. ezen kivul

en rengeteg esetrol tudok, ahol a ferfi koltozott a no lakasaba. ki tiltja meg, h ilyen ferfi legyel? es ki tiltja meg, hogy olyan ferfi legyel, aki not koltoztet a lakasaba? jaa, hogy ahhoz erteni is kene valamihez es penzt keresni.. bocs.


‘meg a menstruációs szabadságot és még a GYES-t és GYED-et is belekalkuláljuk’


menstruacios szabadsag?!!?!! te megis hol a f..ban elsz, ember? mert nemhogy menstruacios szabadsag nincsen, de meg az is el van varva, hogy te gorcsoktol roskadozva, gyengen, fajdalmak kozepette ugyanazt a teljesitmenyt nyujtsd, mint amugy. ha pedig megemlited a menstruaciot, csak forgatjak a szemuket a nagy okos ferfiak, hogy biztos eltulozzuk meg noi hiszti meg nincs is semmi bajunk, csak meg akarjuk uszni a munkat.

ezen felul a nok, akik nem akarnak szaporodni (vagyunk paran) ugyanugy SEMMIT nem profitalnak a gyedbol es gyedbol, ellenben idozitett bombakenet neznek rank, akik barmikor elmehetnek szuli es inkabb vesznek fel egy pasit helyettunk, akinel

ez a veszely ugyebar nem all fent.



‘Sőt, piti bűnözők népszerűbbek a nők körében. ‘


mivan? ezt honnan veszed? ez olyan, mintha azt mondanam, hogy a golddigger plasztik macak nepszeruek a ferfiak koreben..



‘Vagy nem élsz (vissza) a hatalommal és mindenki istennőként tisztel, még ha ennek meg az is az ára, hogy a sanyarú férfisorsot kell élned, ahol mindenért keményen meg kell dolgoznod’


nem tudom, engem senki nem

tisztel ISTENNOKENT. a kornyezetemben kb minden no tanult es csomot dolgozik, maganak teremti meg az egzisztenciat, es erre 2021-ben mar mindenki ugy tekint, h ALAP. pont hogy akkor vetnek meg, ha ez nincs meg, mert akkortuti eloskodo meg eltartott/kitartott vagy, de az hogy kemenyen megdolgozol a penzedert es eltartod magad, az alap.


‘Csak a férfinél "biztos lopta, biztos ügyeskedett, jó helyre nősült", a nőnél meg "biztos a testével kereste, fogott egy gazdag pasit".‘


aha es miert is jobb/rosszabb egyik a masiknal? ugyanolyan megalazo mindketto.

2021. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
87%
De hát előtted is ott a lehetőség, hogy elmenj férfi prostinak, de nem élsz vele. 🤷‍♀️ Most komolyan az a probléma, hogy nem minden nő akar a testéből élni?
2021. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
16%
Hülyékkel nem érdemes vitázni... Nem érted, hogy nem ugyanaz prostinak menni férfiként és nőként és erre írtam, hogy már itt is látszik a párkapcsolati egyenlőtlenség a férfiak és nők között?
2021. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
88%
Igazad van, úgyhogy nem is vitatkozunk veled, mert csoda, hogy nem botlassz el az IQ-dban. Amúgy meg mindenre van kereslet, ha ennyire erre vered magad legyél prosti, vagy sugar akármi és a mamyk majd kiszolgálnak. Szia.
2021. máj. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
92%
akkor muttesd at magad nove, ha szerinted nonek lenni annyira konnyu es mindent keszen kapunk. ma mar tok jol sikerulnek ezek a mutetek, hajra!
2021. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
89%

"Hülyékkel nem érdemes vitázni... "


Még jó, hogy te olyan értelmes vagy:D

2021. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen, #25 és még ki tudja hány, de ti arcoskodtok, hogy elnyomják a nőket a gonosz férfiak :DDDD


Szegény F. gondolom ezt is örömködve olvassa :D

2021. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
0%
Egyre jobb, ahogy frusztrált kislányok és kaumgép manginák tolják, pedig még csak 52-nél tartok olvasásban :D
2021. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
0%

Végigolvastam, és csak a szokásos :D


#71-nek és a többinek üzenem, ha ezzel a szalmabáb érveléssel végzed a mérnöki munkád is, akkor itt és most írd be melyik cég, meg mivel foglalkozik, mit gyárt, karbantart, forgalmaz, hogy ahhoz ne legyen közünk mert élet és balesetveszélyes :D

2021. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
100%

"a menstruációs szabadságot és még a GYES-t és GYED-et is belekalkuláljuk, illetve az államilag fenntartott bölcsődéket, óvodákat (amik szintén arra hivatottak, hogy a szaporodni akaró nők is dolgozhassanak), akkor igen"


A menstruációs szabadságról életemben először a te hozzászólásodban olvastam.


Most már tudom, hogy létezik többek között Japánban, Indonéziában és Dél-Koreában nem.


Magyarországon nem, szóval nem értem, hogy hogyan került bele érvként abba a válaszodba, amit arra a kérdésemre írtál, hogy én pl. kedvezőbben adózom-e nőként, mint a férfiak.


Kb. olyan, mintha én Szaúd-Arábiából vagy Egyiptomból vett példákkal érvelnék amellett, hogy neked férfiként mennyivel több jogod van, mint egy nőnek.


A GYES, a GYED, az államilag fenntartott bölcsődék, óvodák és iskolák kapcsán belegondoltál valaha, hogy ez nem "szaporodni akaró" NŐKNEK járó juttatások, hanem APÁK és ANYÁK gyerekvállalását segítő juttatások?


Vagy annyira elfogult vagy, hogy komolyan fel sem merül benned, hogy azzal, hogy az egyik szülő gyesre és gyedre mehet, és nem kell 3 éves koruktól fizetős magánoviba, aztán 6 éves korától fizetős magániskolába járatni a gyerekeiket, semmivel több támogatást nem kap az anya, mint az apa?

2021. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!